Takımı
Galatasaray

Yapılandırmayla ilgili sorunlarınız bu başlık altında sorunuz. 8)

hayatımda 1 tane axe kullanan gordum 4 senedır oynuorm yakında bu sılah kalkar bana oyle gelıor...

Yukie

Tutulmama sebebi şu, oyunda ya tam atacker yada tam tank olunur. Bu ortasında olan buildler (örneğin harp ve dual axe) bu şarta uygun olmadıkları için bir yere varamıyolar.

Bu kuralın sebebine gelince, kasma olarak çok rahattırlar, lakin defans ve atack ortalama bir değerde olması nedeni ile dual axe ve harp stafa veya xbow(veya dagger) le pvp yaparken kolay yenilmeleri söz konusu. Aynı şekildede blader, 1h ve nukerlerle beraber pvp yaptığında onları öldürmleri çok zor olmaktadır. Çünkü seri vurmalarına rağmen yeterli vurmadıkları için çelişkili bir pvp yapacaktır ve kazanma şansı oldukça zordur.

Bundan dolayı pek tercih edilmemektedir. Bunun yerine 2h daha iyi bir alternatiftir.

tamamen yanlış bir yapılandırma clericte en önemli olan 4skil i kapalı olarak göstermissiniz o 4 skilsiz cleric buıld açmanın pekte bir gayesi kalmaz tabi yinede herkesin kendi bileceği iş ama uzun zamandır silkroad oyuncusuyum bu yapılandırmayı pek önermem

tam tersıne arkadaslar kendı charım var dual axe clerıc chın charlarda tank nasılsa euro charlarda en saglam tank dıye hıtab ettıgımız char clerıcdır kasılmamasının tek sebebı zor kasılmasıdır bard ıle kasarsanız daha cabuk kasarsınız ama clerıc tavsıyem ozaman olumsuz gıbı bırsey olursunuz.Bır cok pvpde 1 handed 2 handed kestıgımı bılıyorum ve halada kesıyorum :) hatta ve hatta yerı gelıyor blade bıle kesıyorum tam pvp charı tam hybırd gıbı bırsey dıyım vurusları cok serı tek kortkutugum dagger :)

arkadaşlar buradaki gösterilen cleric skilleri doru mu? doru diilse yardımcı olur musunuz? (NOT: sadece kendime kasılırken buff istiyorum grup la ilgili bişiler açmak istemiyorum bu mümkün mü?)

arkadaşlar ben de dual axe - cleric açacağım ancak sadece kendim için buff lar istiyorum grup buff larını istemiyorum bu mümkün mü? acil yardım edin lütfen...
:beer:

Yukarı Alt