Server
Flora
Takımı
Galatasaray
23 Kasım Pazar Programıa

Bakalım nasıl bir gece bizi bekliyor hep beraber göreceğiz konukların kim olduğunu bilen var mı ?

Konuklar hakkında fikrim yok ama programı her zamanki gibi heyecanlı bir şekilde bekliyorum,ah şu cumartesi geceleri insana bir sevinç duygusu veriyor :P

Bende izleyeceğim bu sefer. İlk olacak bakalım nasıl birşeymiş... Aslında nasıl olduğu belli ama eski programlarını aratıyormu Bayülgen? Yarını bekleyip göreceğim ^^

Midbroke

Bilgiliyim
çok güzel birand taklidi yapıyor ya bu adam :D ayrıca birand'ın yaptığı yanlışlarda bitirdi beni şeyi şey yapalım o zaman şey ne yapıyoruz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birand zati başlı başına bir show mankeni, adamın herşeyi hata bir ara dikkate alıp dinlerdim sonraları resmen tiksindim asla izlemiyorum.

Midbroke

Bilgiliyim
smile adsl reklamını gören var mı yav çok güzel yapmışlar reklamı :D
I love animallllssss xD

Hacılar hangi kanalda çıkıyor bu güzel bişey heralde yorumlardan anladığım kadarıyla (3 yıldır televizyon izlemiyorum da cahil kaldık bu konularda biraz)

Midbroke

Bilgiliyim
GreenIsHope demiş ki:
Hacılar hangi kanalda çıkıyor bu güzel bişey heralde yorumlardan anladığım kadarıyla (3 yıldır televizyon izlemiyorum da cahil kaldık bu konularda biraz)
kanal d .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hatunun kilotlu çorabı içimi eritti resmen çok tatlı vucüdu da varmış of offf bir gece bar çıkışı işkembecide tuvalette vermiş hatun bu gece inandım o habere :P

extraloob demiş ki:
hatunun kilotlu çorabı içimi eritti resmen çok tatlı vucüdu da varmış of offf bir gece bar çıkışı işkembecide tuvalette vermiş hatun bu gece inandım o habere :P
Hahaha :mrgreen: mekan fantazisi^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam genç hatunlarla one night stand yaşlanır mı yahu :D

bak bana sigara alkol seks ve no uyku ama taş gibiyim.

Yukarı Alt