Evt arkadaşlar şimdi yapmamız gereken Hunter olmak için kayıt yaptırmak... Daha sonra 1 hafta boyunca thief öldürmek ve başkalarının kervanını korumak... bunları ne kadar çok yaparsan o kadar çok maaş alırsın!
ilk olarak hunter npcye gidiyoruz... :!:

- Resim Silinmiş.
İşte hunter npcmiz,
- Resim Silinmiş.
Daha sonrada 4. seçeneğe tıklıyoruz...
- Resim Silinmiş.
Karşımıza gelen 2 seçenek olucak onların birincisine tıklıyoruz... resimde 1.seçenek yok çünkü maaşı çekildi.. :mrgreen:

- Resim Silinmiş.
Daha sonrada ınventorye bakarsanız paranızın geldiğini görrsünüz... Hunterlıkta para yok diyenlere kapak olsun :thumbsup: traderlikten bile daha çok para var :mrgreen: tabi o senin hunterlık ne kadar yaptığına bağlı, para kasmak için thief öldürmek şart! partideki adamın kervanı satması sana ayriyeten anında her sattığı iteme karşılık hunter lvline göre para veriyor... :coffee:
Thief keserek para kasarsın, thiefi keser kesmez para direk hesaba geçmeyebilir, sanırım belli bir günü var ... :oldie:

NOT: resimlerde sağ alt köşedeki haberler kısmına bakarsanız ne kadar para alındıgını görürsünüz...[AlıntıdıR] :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
alıntı yazsan tam süper olacaktır çünkü bunu hazırlayan o kadar uğraşmış ...

blackrain demiş ki:
Yahu Nede Daha Çok Para Vermiş :) 0 Gold Vermiş :) Bizimi Keklion :)
Para Cekildigi İçin 0 gold YazIyo 3.Resimde Sag Alttaki tabloda Ne Kadar Cekildigi Yazıyo Dikkat Etttiysenn..Kimseyi Kekleme Gibi Bi Amacım Yok Sadece Bilgilendirme Amaclı Koydum Bilmiyenler İçin ... :detective:

AbsoLut_TR demiş ki:
blackrain demiş ki:
Yahu Nede Daha Çok Para Vermiş :) 0 Gold Vermiş :) Bizimi Keklion :)
Para Cekildigi İçin 0 gold YazIyo 3.Resimde Sag Alttaki tabloda Ne Kadar Cekildigi Yazıyo Dikkat Etttiysenn..Kimseyi Kekleme Gibi Bi Amacım Yok Sadece Bilgilendirme Amaclı Koydum Bilmiyenler İçin ... :detective:
tebrik ediyorum seni :coffee:

Hehe bilmiyordum gercekten hep hunterların beleşten calıstıklarını zannederdim

Paylaşımın için tskler...

güzel paylaşım teşekkürler önceden trader ve thieflik yapardım şimdi hunterlik yapcam işime yarıcak

Yukarı Alt