Öncelikle merhaba arkadaşlar ; Bayadır idda oynayan son zamanlardaki birkaç taktiğim sayesinde harçlığımı çıkardığım öğrencinin resmi sponsoru iddaa dan nasıl sizde para kazanma şansınızı artırabilirsiniz biraz bahsedeyim dedim.

Başlamadan önce ; Tamamı bana ait olup;Basit bilgilerdir.

1.kural ; Herzaman banko;
Kuponumuz hep banko olacak 4 maçtan fazla oynamayacağız.

2.kural ; Oranlara dikkat.
Herzaman arasında fark olan takımlar ; Lider takımlar üzerine oynanır güçleri aynı olan kuponlara oynanılmaz ; Oranı 1.40'dan fazla olan maçlara oynanmaz ;

3.Kural ; 2.liglere oynanmaz.
2ligler heraman sakattır oynanılmaz.​

4.Kural büyük oyna büyük kazan;
Şimdi atıyorum bir kupon yaptınız ; 1.40 - 1.35 - 1.45 - 1.50 oranlar diyelim ; Buda 1 x 4 gibi bir oran yapar.

10 misli girdiğimizi düşünelim ; 40 lira temizinden ^^ Kazandıkça verdiğiniz parayı artırır risk almadan rahat para kazanırsınız.

Josephine demiş ki:

Öncelikle merhaba arkadaşlar ; Bayadır idda oynayan son zamanlardaki birkaç taktiğim sayesinde harçlığımı çıkardığım öğrencinin resmi sponsoru iddaa dan nasıl sizde para kazanma şansınızı artırabilirsiniz biraz bahsedeyim dedim.

Başlamadan önce ; Tamamı bana ait olup;Basit bilgilerdir.

1.kural ; Herzaman banko;
Kuponumuz hep banko olacak 4 maçtan fazla oynamayacağız.

2.kural ; Oranlara dikkat.
Herzaman arasında fark olan takımlar ; Lider takımlar üzerine oynanır güçleri aynı olan kuponlara oynanılmaz ; Oranı 1.40'dan fazla olan maçlara oynanmaz ;

3.Kural ; 2.liglere oynanmaz.
2ligler heraman sakattır oynanılmaz.​

4.Kural büyük oyna büyük kazan;
Şimdi atıyorum bir kupon yaptınız ; 1.40 - 1.35 - 1.45 - 1.50 oranlar diyelim ; Buda 1 x 4 gibi bir oran yapar.

10 misli girdiğimizi düşünelim ; 40 lira temizinden ^^ Kazandıkça verdiğiniz parayı artırır risk almadan rahat para kazanırsınız.

1 - Banko olarak oynadığımız takım, yenilir veya beraber kalır.
2 - Oranlar önemli ama gel görelim ki, 19. sıradaki takım, 2. sıradaki takımla ya beraber kalıyor yada yeniyor.
3 - Azda olsa bu görüşüne katılıyorum.. :P
4 - Futbolda şike olayları oldukça, kuponlar yatmaya devam eder... ^^

Valla iddaadan gelen parayı hiç iyi birşeye harcadığımı hatırlamıyorum ne kazansam olduğu gibi geri yatırırım :P Haydan gelen huya gider misali :lol: Birşeye kolayca bağımlı olabiliyorsanız başlamayın yoksa takılın keyfinize göre ^^

hmzsnmz demiş ki:
Valla iddaadan gelen parayı hiç iyi birşeye harcadığımı hatırlamıyorum ne kazansam olduğu gibi geri yatırırım :P Haydan gelen huya gider misali :lol: Birşeye kolayca bağımlı olabiliyorsanız başlamayın yoksa takılın keyfinize göre ^^
Katılıyorum. İddaa oynarken aldığın para nedense hiçbir işe yaramıyor :P

Daha dün oynadım Madridden yattı ne diyim ... Taktikler güzel Denemek lazım :D

Yukarı Alt