Selam "Dünlük",
Dün ne yaptığı hatırlamıyorum ama bugün çok güzel geçtiğine eminim hayatımın en güzel imzasını bugün çok özel birisine yaptım ve paparazzi oldum daha ne olsun ki...

27 Nisan 2010

Merhabalar günlüğüm;

Bugün garip bir gündü. Bir iyiydik bir kötü gibi. Neyse sadede geleyim. Birkaç saat önce hülyayla mesajlaşıyoduk, işte okulda istediğim gibi gitmiyor falan, keşke vakit olsa da sinemaya gitsek falan içerikli bi mesaj yollucaktım hülyaya; mal gibi gittim yelize attım yanlışlıkla 8O o da cevap atamıyor bendeki hat vodafon olduğu için. Yav yanlışlıkla attım falan dedim ama sana anlatamadığım başka şeyler de var işin içinde nese: yarını iple değil urganla çekiyorum vallahi. çok tırsıyorum çok :mrgreen:

Selam günlük ; Bu sabah kalktığımda okula geç kalmıştım,2 gün sonra sınavım olması nedeniyle gitmeyeyim dedim.
Gidip doktora rapor aldım,sonra bitanem mesaj attı oda hastaymış okula gitemiş.:P

Sabah'ın 10 unda buluşup 16:20 gibi ayrıldık.Muhteşem bir gündü ^^
Anı defterime'de ekledim ^^

Kal sağlıcakla :kalp:

11Mayıs 2010

Selam günlük, gecikmeli yazıyorum ama ossun artık :P

Bugün harika bir gündü şükürler olsun. Y'cim ile süper vakit geçirdik; okulda son günümüzdü... :roll: Okul çıkışı Güneşlere gittik. Saatlerce onlardaydık, bilgisayarı bozuktu Güneşin, bol bol sohbet ettik üçümüz.

Dil ve anlatım sınavı olduk bugün. Okulda girdiğim son sınavımdı. Fullledim kağıdı yalnız, zarf tümleci olduğunu bile bile, ZT yazacağıma yanlışlıkla DT yazdım kağıda; sınavdan sonra aklıma geldi. :mrgreen: Bu da okulda yaptığım son hata olsun bari. ^^

Fazla bir şey yazamayacağım günlük, çok duygusalım bugün. :rolleyes1:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
1 Haziran 2010

Merhaba günlükcan :kalp:
Şu an sütümü içip nutellamı kaşıklıyorum çocuk gibiyim bir görsen :P ama kötü bir sabah boğazım acıyor öksürüyorum başım ağrıyor bla bla bla offff :!!&%&! Doktor amcaya gidip rapor alacağım sonra eve gelir yazılılara çalışırım...Ortalamam 4,25 takdir alamıyorum şu durumda. O yüzden son yazılıların hepsinden en az 80-90 almalıyım daral: Ohuyom yaauğ ben daral:

Haydi bakalım akşam görüşürük :byes:

Selam Günlük ;
Bugun okula gittiğim gibi edebiyatçıyla tatih'ciye yalvaracağım geçirmezlerse 2. senemde sınıfta kalacağım dün hafif konuştum tarihciyle güldü falan ama bakalım inşallah geçirirde postalanmayız okuldan :P :roll:

Sevgili Günlük,

Bro naber ya. Ne zamandır fırsat bulup sana yazamıyorum. Kısmet bu güneymiş. Birazdan ehliyetimi almaya gidicem. Ehliyeti aldıktan sonra hemen eve gelip kaveden bir abinin arabasını alıcam. Ondan sonra sabaha kadar caddelere akmayı düşünüyorum. Hadi bakalım bana şans dile. :muck:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
8 Haziran 2010

Nasılsın günlük? Beni sorarsan şu an olmasa da bugün iyiydim :P
Sabah okula gitmeye üşendim sağlık ocağından yine rapor aldım :santa: 1 aydır bronşit ve sünizit'le kardeş olduk ne biçim şey geçmiyor efenim durduramıyoruz summer4:
Akşam saatlerinde garip şeyler oldu makara: bakalım ilerleyen günlerde neler olacak summer7: gelişmelerden seni haberdar ederim beni takipte kal :P
Gözlerinden öperim cauğnem summer6:

Sevgili Günlük
Bugün evde hiçbir şey yapmadan dinlendim.Oh be!Hayat buymuş arkadaş.Dert yok tasa yok.Yan gelip yatacaksın,olay bu.Salı gününün son dakikalarını yaşıyorum.İyi,güzel bir gündü.Yarın görüşmek üzere bro!
A rivederci!!!

15 Haziran Salı

Sevgili günlük
karlı bir kış günüydü,dermişim :mrgreen: aga bugün gittik sabahın köründe aqua dolphine havuza.sınıftan 5 arkadaştık.salak bi arkadaş nisan ayından planlanan bu havuz turuna 20 tl getirmiş daral: içeri giriş parası eksikti mecbur diğerleriyle parasını tamamladık 25tl oldu girdik içeri.baya yüzdük.kaydıraklardan kaydık.yalnız birinden bi kaydım çok dengesiz düştüm havuza,ağzıma burnuma kulaklarıma su kaçtı.şu an hala kulaklarım sızlıyo.neyse işte biraz takıldık havuzda.çok felaket yandım.öle işte günlük.üşeniyorum sana yazmaya hadi kal sağlıcakla.

Yukarı Alt