Teemo öncelikle bu karakterin nasıl özellikleri var ne işe yarar onlara bakalım !

Pasif skilli! ;

bu skill 2 saniye bir yerde durursak görünmez oluruz. Görünmezken hareket ve ya saldırı yaparsak 2 saniye boyunca %40 saldırı hızı kazanırız. Bazen bu hayat kurtarır =)

Önce q skillini açıklayalım;
bu skill düşmana menzilli atak yapar ve 1.5 sn için ( değişebilir bu saniye degeri ) kör eder ( blind ) bu yetenek boyunca düşman size temel atak ( basic atack ) yaparsa işlemez kaçınma atar ( miss ). Hasar ve yetenek puanı ister....

W skilli;
Bu skill hızlı koşma skillidir. Hiç bir hasar ve yetenek puanı istemez. düşman size vurmadıgı sürece %10 extra koşma hızı verir ( move speed )... skill aktif edilince biraz daha hızlı koşmaya başlar....

E skilli;
Bu skill pasiftir. Temel saldırı ile hem hasar vurur hemde yetenek vurur. Eminimki fazla bişe anlamadınız ! =) sorun degil şöyle açıklayayım:
mesela bizim 100 hasar saldırımız var hemde 200 yetenek saldırımız olsun şimdi teemo vururken 95-105 arası hasar verirken 200 yetenek puanını 50+%0.4 yetenek puanı olarak hesaplanılıyor...

R skilli;
Bu skill ultimizdir. Mantar yerleştirir. Bu yetenek, yetenek puanı kullanır. Üstünden geçen düşmana hem saldırı hem yavaşlatır....

şimdi gelelim build'e

İlk savaş botunu alalım
2. sırada can çalma itemi alacaz bunu hextect savaşkılıcı olarak tercih edersek normal vuruşumuz baya bir artar
3. sırada saldırı hızı olmalı bunun için Nashor'un Dişi tercih edelim çünki hız ve yetenek puanı lazım
4. sırada lich bogan tercih edilebilir...
5. sırada rabadon şapkası
6. sırada liandry'nın eziyeti alınmalıdır

tercih ederseniz ve gözünüz keserse2. sırada Mejai'nin Ruhyiyeni alınabilir, eğer alırsanız ve full kesebilirseniz deli gibi yetenek puanı olur ....

Teemo mid oyuncusudur genelde, ama diger kolidorlardan da gidebilir. Ks çok atabilir çünki normal atagı diger karakterlerden daha çoktur e'deki pasif yeteneginden dolayı !

Benim tercih buildim budur yardımcı olduysa ne mutlu bana ^_^

KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR OTURUP KENDİM YAZDIM !

Ultisi troll'lemek için birebir :D
Başlangıcı doran kılıcı yada uzun kılıç +potlarlada yapabilirsiniz

ad teemo iyi ama ad+ap daha iyi sadece ap de bir işe yaramaz çünki normal atak zayıf kalır ve olur bu arada atak hızını unutuyorsunuz apde atak hızı olmaz :D

Yukarı Alt