ExcI

ExcI
Arayüz

SATA 6 Gb/sn

Form Faktörü

2,5 inç/7mm

M.2 2280

Dayanıklılık (TBW)
[Tbw demek bir cihaza toplam kaç terabyte yazabileceğini gösterir ]
250 GB 100
500 GB 200
1 TB 400 ($249.99)
2 TB 500 ($549.99)

EN YÜKSEK GÜVENİLİRLİK
Hareket eden hiçbir parçası olmayan bir SSD, kaza ile çarpması veya düşürülmesi durumunda veri kaybını önlemek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca 1,75 M saatlik MTTF (ortalama arıza süresi)4 değeri, 500 TBW (yazılan terabayt) )5 değerine varan ve çeşitli hata düzeltme teknolojileri ile, WD Blue 3D NAND SATA SSD'ler verilerin yıllar boyunca korunmasına yardımcı olabilir.

GENİŞ UYUMLULUK
WD İşlevsel Bütünlük Test Laboratuvarından (FIT Lab™) alınan bir sertifikasyon ile her WD Blue 3D NAND SATA SSD'nin, geniş bir yelpazede masaüstü ve dizüstü bilgisayar ile uyumluluğu doğrulanmaktadır. Her WD Blue 3D NAND SATA SSD, WD markasının yüksek standartlarını karşıladığından emin olmak için geniş kapsamlı uyumluluk ve güvenirlik testine tabi tutulur.

3 YIL SINIRLI GARANTİ
Her WD Blue 3D NAND SATA SSD, 3 yıl sınırlı garanti ile gelir, bu sayede herhangi bir diskinizi yükseltirken veya değiştirirken depolama biriminiz ile ilgili hiçbir endişeniz olmaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Son düzenleme:

ExcI

ExcI
Daha iyi performans doğru yeri değil ama yinede merak edenlere Vnand SSD örneği :

SSD 960 PRO NVMe M.2 2TB

3,500MB/s Seq. Read (okuma) (program çalıştırma)

2,100MB/s Seq. Writ (yazma - program işleme)

$1,299.99 2 TB

NVMe
Non-Volatile Memory Express tabirinin kısaltması olan NVMe, temelde AHCI protokolünün yerini alması için tasarlandı. AHCI yıllar önce eskiyen IDE protokolünün yerini almıştı. AHCI sayesinde geleneksel HDD’ler, veri yükünü çok daha verimli bir şekilde yönetiyordu. Ancak aynı verimlilik ne yazık ki SSD’lerde gözlenemiyor. NVMe ile birlikte SSD’ler daha geniş komut kuyruklarını daha verimli bir şekilde işleyebiliyor. NVMe ayrıca modern SSD’lerin paralellik özelliğini çok daha etkili kullanabiliyor.

2 TB için 1.2 PBW defa ( Petabytes yazma)

Takımı
Seçiniz...
Ben 120 GB SSD kullanıyorum, içinde işletim sistemi ve büyük boyuttaki programlar mevcut.
İşimi fazlasıyla görüyor.

Yukarı Alt