Romanticer demiş ki:
TyNeR demiş ki:
Arkadaşlar ben wizz/ bard kasıyorum ama bard dance falan açmak istemiyorum wizz skillerini kullancam sadece yani bunun için sadece noise ve hızlı koşmayı m açıcam ?
evet onları açman yeterli ama wiz/bard yapma bence sahsen ben 90 lvl charı bile kasamıyorum bot ile taxiyle yaptım o kadar. Tabi ki sen bilirsin yinede :kalp:

Teşekkür ederim önerin için ama benim hergün kasmak için drug alıcak param yok malesef :(

TyNeR demiş ki:
Romanticer demiş ki:
TyNeR demiş ki:
Arkadaşlar ben wizz/ bard kasıyorum ama bard dance falan açmak istemiyorum wizz skillerini kullancam sadece yani bunun için sadece noise ve hızlı koşmayı m açıcam ?
evet onları açman yeterli ama wiz/bard yapma bence sahsen ben 90 lvl charı bile kasamıyorum bot ile taxiyle yaptım o kadar. Tabi ki sen bilirsin yinede :kalp:

Teşekkür ederim önerin için ama benim hergün kasmak için drug alıcak param yok malesef :(
drug almana gerek yok zaten :) öylede kasar

hepsı gereksız aslında elektrık atak az oluyo toprak ates buzu acıcaksın barda ıse noıse hızlı kosular gard tamburu ve mana tanburu lazım olur ayrıca yok toprak barıyer fılan sacma skıllerdır haberınız olsun wız bard kasıyosan arkadas noıse hızlı kosu gard mana tamburları skıllerdede toprak ates buz olucak toprakda acılan skılınız sadece toprak sarsıntısı olsun ateste ıse ates yıldırımı atesparlaması meteor semender parlaması olsun buzda buz yıldırımı kar ruzgarı donmus mızrak tıpı olsun ve bardada dedıklerımı acarsanasınz mukemmel bır char elde edersınız 80 lwlda hep pvp hemde kasmada ustunuze olmaz

TyNeR demiş ki:
kardeşm ben gereklı olacakları yazdım yukarda sana yardımcı olacakdır

Yukarı Alt