Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na Turkcell’in tam desteği devam ediyor. BiP uygulaması üzerinden “2 kat internet” kampanyasında paketlerini katlayan Turkcell’lilerin sayısı 6 milyonu bulurken Turkcell’in yıllar önce başlattığı geçmiş borçlara sıfır faiz desteği de aralıksız sürüyor

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, Türkiye’nin enflasyonla mücadelesine verdiği desteği sürdürüyor. Turkcell’in “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” kapsamında sunduğu avantajlar müşterilerinin faturalarına adeta “can suyu” oldu. Yerli ve milli uygulama BiP üzerinden devam eden ve artık 3G’li Turkcell’lilerin de katılabildiği “2 kat internet” kampanyasına yoğun ilgi sürüyor. 6 milyona varan Turkcell’linin faydalandığı kampanya, aynı fiyata tarifesinin iki katı internet sunuyor. Yıl sonuna kadar devam eden kampanyadan bireysel ve kurumsal tüm faturalı müşteriler ile paketli faturasız aboneleri faydalanıyor.

Turkcell’de yıllardır geçmiş borçlara faiz yok

Sadece bugün değil, her zaman müşterilerinin yanında olmayı amaçlayan Turkcell, faturasını ödemede güçlük çekenler için de çözüm sunmaya devam ediyor. Turkcell internet, telefon ve mobil faturasını ödeyemediği için haklarında hukuki süreç başlatılan müşterilerine borçlarını faizsiz ödeyebilme kolaylığı sunan destek kampanyasını yıllardır sürdürüyor. Herhangi bir başvuru şartı bulunmayan bu faiz indirimi fırsatından Turkcell’e halen borcu bulunup yasal takipte olan tüm Turkcell ve Turkcell Fiber müşterileri yararlanabiliyor.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Valla bende katlladım hakkatten mis gibi geldi :D Hemde 2 kere katladı, 2 aydır katlayan var bende. Yenilenip duruyor, unuturlar öyle inşallah :D

ExcI

ExcI
Senin pakete de zam geldi mi?? Son 4-5 ayda

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Beni bu kadar uğraştırmak zorunda mısın ? :D

Temmuz - Ağustos faturalarım aynı geldi.

Eylülde biraz aştım kotayı o yüzden yüksek geldi, zam olmadı :)

Aynı şekilde Ekim ayında da aştım biraz ama çok fazla değil o yüzden onu koymuyorum es geçiyorum son 2 aya. Onlarda aynı gözüküyor faturam da düşmüş gibi duruyor otomatikman.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu ay benim arkadaşında paketi bitiyor , bence paket incelemesi yaptım 30 liralık paket 70 liraya çıkmış. Paketlerin fiyatı harbiden 2 kat zam yemiş.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Her yöne 1000 DK, Turk Telekom > 5400 DK, 12 GB Internet, 1000 SMS 40 lira ödüyordum 46 lira oldu çok diyordum da bu neymiş böyle :D

ExcI

ExcI
Beni bu kadar uğraştırmak zorunda mısın ? :D

Temmuz - Ağustos faturalarım aynı geldi.

Eylülde biraz aştım kotayı o yüzden yüksek geldi, zam olmadı :)

Aynı şekilde Ekim ayında da aştım biraz ama çok fazla değil o yüzden onu koymuyorum es geçiyorum son 2 aya. Onlarda aynı gözüküyor faturam da düşmüş gibi duruyor otomatikman.

kullanıma bağlı olabilir mi?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yukarı Alt