Emektar notebookumun üstüne gazoz döktükten sonra tuşların yapış yapış olması sebebiyle yarın açık olan ilk TeknoSa mağzasına gidip A4-TECH X7 Almayı düşünüyorum.

A4-TECH X7

Detaylar

A4-TECH X7-G800MU Q-TR PS/2 SİYAH GAMER KLAVYE

· Kablolu gamer klavye

· Q klavye (Türkçe)

· 7 adet multimedya tuşu

· 15 adet oyunculara özel ayar tuşu

· Klavye üzerinde mikrofon ve kulaklık bağlantısı

· Klavye üzerinde USB 2.0 uzatma portu

· 3 kat daha hızlı tepki verebilen tuşlar

· S butonu ile 4 kademeli tuş tepki süresi ayarı

· D butonu ile 3 değişik tuş kullanım ayarı

· Oyunculara özel, kauçuk kaplı kırmızı A, S, W, D ve yön tuşları

· Draw Tool ile renkli tuşları siyah tuşlarla değişim kolaylığı

· Oyuncular için ağırlaştırılmış tasarım

· Suya dayanıklı tasarım

· PS/2 bağlantı

TeknoSA

40 TL yazıyor internet sitesinde. Ama böyle bir Klave için 140 tl veremye bile hazırım.

Görüşlerinizi merak ediyorum. Önerebileceğiniz daha iyi klavye veya alacağım klavyenin olumlu olumsuz yanları nelerdir, yazarsanız beni mutlu edersiniz.

Ayrıca;

Bunun yanına alabileceğim güzel kullanışlı bir mouse tavsiyeniz varmıdır. Emektar microsoft'u mu değiştime zamanı geldi diye düşünüyorum.
Mouse için fazla para vermek istemiyorum. Zamanında microsoftu alırken oldukça fazla para vermiştim. Pek bir artısınıda göremedim açıkcası. ^^

:muck:

ßnce cok guzeL bı kLavye Oynadıgın oyun fLn varsa 1e1 ßn aLmanı tavsıye ederım . :beer:

Beijo

Bilgiliyim
bi arkadaşımda klavyesi bozulduğu için aynısını aldı ve çokta memnun...klavyede turbo mod özelliği varmiş aktif edildiğinde tuşlara basınca daha hızlı bi şekilde algılıyormuş...oynadığın FPS tarzı oyunlar varsa oldukça avantajlı...

Beijo demiş ki:
bi arkadaşımda klavyesi bozulduğu için aynısını aldı ve çokta memnun...klavyede turbo mod özelliği varmiş aktif edildiğinde tuşlara basınca daha hızlı bi şekilde algılıyormuş...oynadığın FPS tarzı oyunlar varsa oldukça avantajlı...
Evdeki netten hayır yokki :P

@Milano

Hacım çok ciddiyim aradaki fiyat farkı kadar kalite farkı görsem hemen alırım.

os1

olduser
Benim klavyemden ama bu böyle tek başına gitmiyor bro x7 mouse da alman gerekiyor yoksa hiçbirşey anlamıyorsun.Eğer pro oyuncuyum diyorsan full ekipman al mouse pad + kulaklık falan eğer normal playerlardanım diyorsan buna 40 lira vermeni tavsiye etmiyorum.^^

Black Rain demiş ki:
@Milano

Hacım çok ciddiyim aradaki fiyat farkı kadar kalite farkı görsem hemen alırım.
hacım logitech ile a4-tech arasında çok kalite farkı var . ben microsoft'un klavye+mouse setini kullanıyorum 5 senedir, hala sorun yok mause alacaksan microsoft al ama markasını bilmiyorum tam olarak set olarak almıştım.

Yukarı Alt