Takımı
Galatasaray
Ttnet sadece avrupa tabanlı site ve oyunlarda etkili.Amerika ve Asya tabanlı herhangi bir site veya oyun deneyin farkı görün aşırı derecede ping ve hız sorunu yaşarsınız bunu gördüm Avrupadaki bir kişi kore tabanlı bir oyunu sanki koredeymiş gibi rahat oynarken biz türkiyeden bağlanıyoruz ama lagdan oynayamıyoruz sorun tamamen TTnet ile alakalı arkadaşın sorunuda serverdan kaynaklanıyor sanırım bir zamanlar bu tip bir sorun daha olmuştu bazı serverlarda townda hareket edemiyorduk

inş salı günü onarımdan sonra düzelir umudum o .. gelen ex 2 kat azaldı resmen 2 3 gündür böyle of :S

bugnki checkten sonra düzeldi beyler demekki oyundan kaynaklanan bir sorunmuşş :) dünya varmış ya süper oldu inş yogunluk oluncada normal lag olsun razıyım da skiller 2 3 snde bi basma problemi olmasın :D

hangi serverdasın. bende uzun süredir lag problemi yok oyunda. aman olmasında zaten. geçen yılları hatırlıyorumda berbattı

ariesdeyim. çok pis skill gecikmesi oluyorr. gm mesaj attı sorun yaşayanlar nası neden nerde oldugunu bana mesaj attın diye mesaj boxdan ona yazdım yolladım işte bakalım sonuç ne olacak sadece gmnin ismini yazdım yolladım iletildi ama inş gm ye gitmiştir :D

Yukarı Alt