güzel bir yapılandırma ama ben pek sevmiyorum az vurduğunu düşünüyorum bard ın çünkü o yüzden sevdiğim bi build değil yinede teşekkürler

polat33 demiş ki:
Bard, Cleric giden bir carda sanıyorum pek kasma olayı olmayacak sadece buff çalışacak, yani party destek elemanı doğrumudur ?

ben pek katılmıyorum sana recoverysini basar blessi çeker :D noise moving çeker takıl ondan sonra koy bota 1 hadta yatmaz :D elinede saglam bisi al aklın kalmaz

Güzel char çok seri kasıyor ama güzel birde set lazım. Ortalanmış bir char avantajı seri atak yapması.Elinde Seal bir harpla defans olarak ta tamburlarını kullanırsa sağlam olur

Elimde bir char var. Bard cleric e çevirmeyi düşünüyorum. Ama bazı şüphelerim var. Bard cleric kasmış ya da bilgili olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
1) Aynı seviyedeki bir wizard ve bardın atak farkı nedir?
2) Pt bulamadım ve solo kasıyorum diyelim. Tambourları aktif olarak kullanabilir miyim?
3) Bu charla pvp yapılmaz ama oldu da yapıyorum. Cleric haricinde bardın kendine özel bir pvp taktiği var mıdır?( Olmadığını sanıyorum çünkü pek skill yok.)

Emeğine Sağlık kardeşim bende extrem bişi istiyordum.Bu buildi Kesinlikle deniyecem.Bazılarımız kötülesede ben inanıyorum akıllıca kullanıldıktan sonra Bard/Cleric Buildinde bi sakınca görmüyorum.Kasarken Bard kullanılmalı mutlaka.Clerice bakcak olursanız Light armorla beraber müthiş bi def.e Ulaşılabilir(değil Ulaşır . :P )..Zaten oyunda warrior bufsuz gezenimiz yok böle bi bardla yada cleric bile olcak olsak gene iş görücektir Oyunda boşa konulmuş karakterin olmadıgına inanıyorum eğer bard ve cleric konmuşsa bunlarda kasılabilir ve herseye dahil olabilir demektir.. :kalp: :kalp: :kalp: (çok uzun yazmışım daral: )

Yukarı Alt