arkadaşlar ben Cleric // Bard karakter açtım ve skilleri ne tür vereyim hangisini uplayım bi çok konuda var ama onlar bard + cleric olarak yani aynı mı yoksa cleric ana skilim bard yan olucak şekilde bi yapılandırma yani ? varmıdır

Kitty

Bi dk bidenem şimdi silahın harp olacak bi kere bard olarak dalacaksın yaniiii light armor giyinmeni tavsiye ederim çünkü çoğu canavar phy vuruyo gerci 8 deg robe female şapka çok asortik ve şık ama yanii bazı şeylerden fedakârlık etmek gerekir öhm...neyse şimdi bardda en üstteki vibrationu(vuruş arttırıyo) prismi(tambour ve dansların kaybolmasını önlüyo) echoyu(uzaktan vurmayı sağlıyo) bi de bi büyü var mp kullanımını azaltıyo onu açıyosunn
devam ediyorm bi dk

Kitty

İkinci satırda mana switch harici herşeyi açacaksın cnm atak skilli onlar
üçüncü satırda herşeyi aç(sp yok diyosan hit march/clout açmayabilirsin)
guard tambour canavarların/diğer oyuncuların sana phy vurduklarında gelen damagei (açıldığında %20 falan max iken de %56 falan) mana tambour da mag damagei aynı oranda azaltır çok önemliler yani diğer skilller koşma skilleri biliyosundur zaten
devam ediyorm

Kitty

4.satırda ne vardı :s ayh unuttum yaaa!???!! Sen bana 4. Ve 5.sıradaki skillerin ismini söyle bidenem ben ona göre devam ederim hadi öptm :x

Kitty

Orda sadece açılması gereken skilller var,ne işe yaradıkları dahi yazmıyo -.-

evet biliyorum o verdiğin link i ama ben cleric / bard açtım da yine aynı skiller açılıyomuş teşekkurler

Yukarı Alt