evet arkadaşlar biz bir aileyiz oyunda da bu şekilde olsun tek guıld altında toplanalım ve en güçlüsü biz olalım fikrime katılanlar görüşleriniz yazssın....

tşk

hangi serverde ve nasıl benim eldoradoda guildim var serverde olanlar buyursun gelsin extraloob ailesi olarak ev sahipliği yapmaya hazırım extraokk

bu konu hangi bölüme açılmış???????????????????????????????????????
murat75 demiş ki:
hangi serverde ve nasıl benim eldoradoda guildim var serverde olanlar buyursun gelsin extraloob ailesi olarak ev sahipliği yapmaya hazırım extraokk

bu fikir aslına bakılırsa gayet güzel olması gereken bir düşünce.
oTToMaN_TuRK olarak sizleri aramızda görmek isteriz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hera'da toplanacaksanız bence bosp'un önderliğinde NoWayOut adı altında toplanın isim ve etiket her zaman büyük iş yapar Cool

bizim guıldın ismini çalımışlar Evil or Very Mad geç kaldık yeni bir isim buluruz yeterki birlik olsun
extraloob demiş ki:
Hera'da toplanacaksanız bence bosp'un önderliğinde NoWayOut adı altında toplanın isim ve etiket her zaman büyük iş yapar Cool

Bizim guilde gelmek isterseniz buyurun geçen gün janganda guild savaşı vardı manyanglarda kasan adam guilde girmek istedi onu bile aldık lvl sorun değil yani isterseniz guildde de gelebilirsiniz, uniona da extraokk

beyler eldoradodan katılmak isteyen varsa guildimle ev sahipliği yapmaya hazırım gelmek isteyen arkadaşlar bana ö.m atsın serverdeki charlarının ismini yazsınlar tam olarak ben onlara pm atarım veya onlar bana pm atabilirler murat75 ismine extraokk

murat75 demiş ki:
beyler eldoradodan katılmak isteyen varsa guildimle ev sahipliği yapmaya hazırım gelmek isteyen arkadaşlar bana ö.m atsın serverdeki charlarının ismini yazsınlar tam olarak ben onlara pm atarım veya onlar bana pm atabilirler murat75 ismine extraokk
ya arkadaşım biz ne diyoruz sen ne diyosun.
Elderado nereeee Hera nere ? popcorn

Hera serveri bölümünde olduğunu ne zaman farkedeceksin onu çok merak ettim :lolmuch:

A.T.P demiş ki:
murat75 demiş ki:
ya arkadaşım biz ne diyoruz sen ne diyosun.
Elderado nereeee Hera nere ? popcorn

Hera serveri bölümünde olduğunu ne zaman farkedeceksin onu çok merak ettim :lolmuch:
harbi ya fark etmemiş arkadas sanırım Wink

BøBa demiş ki:
Bende Herada başlayabilirim bazı aksilikler yüzünden ertelemek zorunda kaldm Confused

Ama Gerçekten o eski sağlam guildlerden biri kurulacaksa ben warım Cool
zaten kurulmus guildle varken tekrar kurmaya kalkmanın mantıgı yok bence.

Yukarı Alt