ArkadasLar Spear Diye ßasladım Nuker KAsmaya ama Aklımı Karıstırdı Bi Kaç Kişi. Sword'a Dön 30 lwL oLunca Diye. Block Daha Cok defans var diye. Ama Ben Spear Düşünüyorum ßu Oyunu Fazla ßlmiyorm O yüzdne Sizinde YorumLarınızı Merak Ettim. Hangisi Daha İyi oLur ? SebepLeriyle Beraber AÇıkLarsanız Sevinirim. He bide Ben 28 %22'yim 5245 Sp Var, 30 oLana Kdar 6,5 k Filan Sp'm oLur HeraLde Gap'ı 6da Tutuyorm 30 lwL'e Kadar, Sizce YEterli oLurmu Bi NuKer İçin, Acele cevapLArsanız Sevinirim ARkadasLar Çünkü YArın 30'um Allah İzin Verirse popcorn Yyiyip, extrabeer İçip YorumLarınızı Okucam ARkadasLar :)

bence spear extraokk

hem tek atarsın hemde daha hızlı nuke atarsın(daha hızlıda kasarsın...) perde

SPEAR headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

eline sun alamicaksan kesinlikle sword olcaksin haa ben sun aliirm wriim 1.000.000.000 gold diosan ki 1milyardna fazladir sun spear spear git ama yok ben orta halii bi oyuncuyum diosa sword ac cunku defans zaten speara oranla baya ust duzey yani block war ayrica phy defasn weren skill war onu ac ustunu snow shield ac styrler sana adam gbi damge koyamaz

bannedddd

Buralıyım
Ben de şu anki nuker charıma spear ile başlamıştım tamam tek atabiliyorsun ama lag olduğu zamanlar sürekli yatıyorsun. Malum bizlerde de lag diz boyu... Sonra kararım değişti ve sword+shield e döndüm, iyi ki de dönmüşüm diyorum. Razz

Fakat sword ile kasarsan hem defansın artar hem de kalkan sayesinde zor yatarsın diye düşünüyorum.

Kesinlikle sword+shield. extraokk

3 Tane ßilirKişi'nin 2'Si Sword Dedi :) 3ünüzde tecrübeLi Kişilersiniz ßende sword'a Dönmeyi Düşünüyorum.. ßakalım ßaska Yorum Yapacak KişiLer Varmı :) yHa Peki ArkadasLar Defansım Artıcakta, Atagım Düşecek Mi ¿

hiç str vermeycem diyosan sword al yanında bide spear al spearı kasarken kullanırsın atackı daha yüksek moblara tek atarsın pwpde sawaşta filan sword kullan insan keserken sword kullanacağın için sword skillerini aç hauksal da 80 yaparsan 2k canın artıyo da adam senin o 2 k canını zaten çatır çatır alıyo onun yerine onun crt vuruşuna block koy deli olsun :mrgreen:

zebani2059 demiş ki:
hiç str vermeycem diyosan sword al yanında bide spear al spearı kasarken kullanırsın atackı daha yüksek moblara tek atarsın pwpde sawaşta filan sword kullan insan keserken sword kullanacağın için sword skillerini aç hauksal da 80 yaparsan 2k canın artıyo da adam senin o 2 k canını zaten çatır çatır alıyo onun yerine onun crt vuruşuna block koy deli olsun :mrgreen:
tşKlerde Öylede cok Zor oLur, Yani Anladıgım Kadarıyla Sword agır Basıyo :) Tabi Herkesin Yorumuna İhtiyacım Var Suaan İçin 29 %10 oLdu çar :)

kesinlikle sword shield arada en fazla 2-3k dmg. oynar buna karşılık def. acaip derecede artar üzerine bi de block sıkışınca phy. buff var basar geçersin

abi bu ne ya konusulanlardan hic bise anlamadim, bende kendimi oyuncu zannederdim :lolmuch:
okadar fark ediyormu ya sword+shield ve spear!?!?
allahtan avrupa chari kasiyorum(kasmaya calisiyorum) bu korelilerin isi nekadar zormus anladigim kadariyla bu arkadas hem fire, cold bide tercihine göre sword yada speara verecek skill pointleri yetiyormuki? ben crossbow kasiyorum ancak yetiyor bana baska hic yan skill acmadan

BartSimpson demiş ki:
abi bu ne ya konusulanlardan hic bise anlamadim, bende kendimi oyuncu zannederdim :lolmuch:
okadar fark ediyormu ya sword+shield ve spear!?!?
allahtan avrupa chari kasiyorum(kasmaya calisiyorum) bu korelilerin isi nekadar zormus anladigim kadariyla bu arkadas hem fire, cold bide tercihine göre sword yada speara verecek skill pointleri yetiyormuki? ben crossbow kasiyorum ancak yetiyor bana baska hic yan skill acmadan
Buff olmazsa pufff diye ucar gider char.Buff olmasaydı yan skiller açmasaydık oyunun bi özelliği/yapılandırma denen bişey kalmazdı.Robot gibi olurdu.Her skilin yerine göre güzel yanları var.

Spear mı sword/shield mi dersek de; Spear pro set cold defans ile güzel ve sıkı nukerdir ama bir str crt si ile yatabileceğini göz önünde bulunduralım.Pvp =Sword/Shield (itemler sağlamsa spear tercih) Kasarken spear,lag varsa diğeri Wink

Pvp de spear sütun tutarsa ardına 2. nukeyi atabilme şansın yüksek.

Tamam KOnuyu Kapataßilirsiniz, Sword oLDum gerçekten cok FarkediyormuS YatıramıyorLar beni, Cok güzeLmiş Sword.31 LwL oLDum :)

Bence Spear daha iyi.Diyorsunuz ki kalkan phy defans veriyor.Ama Heuksaldada pasif skill can veriyor.Heuksal da kendi levelinizdeki 1 str te 2 vurusta alırsınız elinizdeli kötü bir şey değilse.

OoNeverMoreoO demiş ki:
Bence Spear daha iyi.Diyorsunuz ki kalkan phy defans veriyor.Ama Heuksaldada pasif skill can veriyor.Heuksal da kendi levelinizdeki 1 str te 2 vurusta alırsınız elinizdeli kötü bir şey değilse.
tamam Heuksal skillerini açar sword+shield le gezer extraokk extraokk

ama yanında bir tane spear da taşıması lazım extrabeer

RoyalFlush

Bilgiliyim
valla şunu söylemeliyim sword güzelde spearın heuksal pasif skili güzel ayrıca çok sağlam koyuor yani swordun bicheon skilli gibi değil hele birde stun çekersen kim olursa olsun yatar :)

a4_tech demiş ki:
valla şunu söylemeliyim sword güzelde spearın heuksal pasif skili güzel ayrıca çok sağlam koyuor yani swordun bicheon skilli gibi değil hele birde stun çekersen kim olursa olsun yatar :)
stun beklersen sen yatarsın zaten 6-7k oluyo NPC ile
hadi str bastın 10k oldu hp str sana(glavie) 58skilli ile 3+4k vurdu bide döndü :lolmuch:

arkadas izninizle bende bi yorum yapayim dedim arkadaslar ben ful int kasiyorum ve spear kulaniyorum cunku daha iyi vuruyor arkadaslar oyunda gorursunuz yuksek lwl lerin hepsinin elinde spear var ben 80 lwl ful int adama sordum arkadaslar beni dinlerseniz full int spear kulanacaksin ve heuksalda sadece lwl up ve en altakin her 10 lwl de %10 can veriyor ama sword kasarsan canin az ve vurusun guczuz olacak ama block olacak ben boyle dedim arkadaslar gerisi size kalmis saygilarimla www.extraloob.com

eger full int gidersen bicheon u ac derim.cünkü canın az olacagından str lere dayanmak ve sağlam olma için.eger spear düşünüor isen 7:1 hybrid yap derim.full int olur isen spearı tek attıgın yaratıklarda kullanabilirsin tabi.ama kesinlikle dediğim gibi hybrid olmıcaksan sword-sheil.

fuill int isen 80 bicheon-80 fire-70 cold-70light.
ama ben sağlam item yaparım diosan
bicheon 80-fire 80-light 80-cold 60 ta yapabilirsin.coook sağlam pro set veya sağlam bi armor set

eger hybrid olur isen 80 heuksal-80 fire-80 light-60 cold derim.sağlam bi pro set yanında da...
ve ayrıca spearla sword arasında ki vurus farkı cokta abartılacak kadar deildir.asa yukarı bu fark 3 k dır.full int gidip 3 k fazla vuracam die spear takarsan eline saglam strlerden tek critical görebilirsin.
yani full int isen kesinlikle sword-sheild :?!!! :?!!!

tabikide sword shield kasacaan ooggluuum !!! heuksala vereceksın 90 a kadar... pvp de heuksal skilleri lazm.. sana sadece %40 + snow yeterli.. üst bas +1 miş +2 miş bu %40 snowtan sonra önemı yokk abisi hadi kolay gele.

Yukarı Alt