Arkadaşlar isro 1t0 lvl ne zaman gelir bu konu hakkında fikirleriniz nedir ? Bu oyunun Sonu nereye kadar devam eder ve oyunda konsept değişmeden ne gibi büyük bir değişiklik olabilir sizce ?

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
140 cap'ın bitmesi bayağı uzun sürer gibime geliyor.
Genelde tahminlerimin tamamı doğru çıkar [17dg ve ultimate güncellemesinde belirttiğim tahminler gibi.]
Bence 150 cap gelmeyecek. En azından yakın zamanlar içerisinde. Çünkü serverlerde henüz 137Lv dahi yok.
136'ya kastığımız charlara gelen expleri gördükten sonra zaten ne kadar imkansıza kürek çektiğimizi farkettik. Neredeyse 7,5~~8 yıl gibi sürecek 1Level. 138-139-140'ı düşünmek bile istemiyorum.
Bir ihtimal eğer görev veyahut 140'a kasmanın bir rahat yolunu getirebilirlerse [%1000 Exp Boosterler, Dungeonlar, Shackle görevi gibi limitsiz ve iyi XP veren görevler ] o zaman düşünülebilir 150 cap.

Genelde tahminlerimin tamamı doğru çıkar [17dg ve ultimate güncellemesinde belirttiğim tahminler gibi.]
Bence 150 cap gelmeyecek. En azından yakın zamanlar içerisinde. Çünkü serverlerde henüz 137Lv dahi yok.
136'ya kastığımız charlara gelen expleri gördükten sonra zaten ne kadar imkansıza kürek çektiğimizi farkettik. Neredeyse 7,5~~8 yıl gibi sürecek 1Level. 138-139-140'ı düşünmek bile istemiyorum.
Bir ihtimal eğer görev veyahut 140'a kasmanın bir rahat yolunu getirebilirlerse [%1000 Exp Boosterler, Dungeonlar, Shackle görevi gibi limitsiz ve iyi XP veren görevler ] o zaman düşünülebilir 150 cap.
Loreen 137 diye biliyorum, bir de lady birsey vardi o da olabilir, ragnarok da bir ihtimal. Bu arada ben de 140 final cap diye duymustum bir yerde

ExcI

ExcI
Öncelik ile isroyu unutmak lazım artık diyebilirim. TrSro önemli artık.

isroda 300 silke ₺1.000 vermenin nedeni, yalnızca global oyuncu sayısının fazla olmasıdır ama çoğu global oyuncuda Afk orada.

Zamanla 140 cap de gelecek TrSro ya çünkü isroyu baz alıyor, öylede olmalı hiç şüphesiz.

Tahminimde;
İsro ya 140 ile birlikte 17 dg gibi birşeyler geldi mobların verdiği hasarı karşı koymanın maliyeti azaldı böylelik ile.
Ben 150 lw gelmez diyorum, tabi bu sadece önemsiz bir tahnim.

150 lw gelirse de güçlü tahminde bulunarak yeni Irk gelir diyebilirim.
China + Europe + Yeni Irk

Son düzenleme:
Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Loreen 137 diye biliyorum, bir de lady birsey vardi o da olabilir, ragnarok da bir ihtimal. Bu arada ben de 140 final cap diye duymustum bir yerde
Loreen 136Lv'de exp 15'de karakterini sattı, uzun zamandır oynamıyor.
Kız arkadaşı olan SilverLady'de karakterini satılığa çıkardı oda 136'ye exp 3-4 falandır.
Ragnarok'ta aynı serverde oynadığımız bir arkadaşımıza satıldı. Oda normal bir şekilde kasılmaya devam ediyor 136'da.
Şuan 137'ye güncel olarak rush yapan yok iSroda.

Yeni ırk gelme ihtimali güzel gözüküyor ama hangi özelliklerle gelecek acaba silah skill

Server
Eris
Haklı olduğun noktalar mevcut evet kasıtlı olarak 131-140 seviye görevleri aktif etmiyorlar ki insanlar kasmasın tek kasma yolu exp booster + monster veya pandora scroll bunun dışı tamamen simülatörde exp kasmaktan ileriye gitmiyor ancak wemademax oyunu ne kadar önemsemese de bu oyundan para kazanmak zorunda sevse de sevmese de..
Oyun altyapısında 141-150 seviye için istedikleri exp oranlarına kadar bir çok şey eklenmiş durumda
Tahminimce 2025 haziran ayına kadar global sürüme bir cap güncellemesi gelecek

Loreen 136Lv'de exp 15'de karakterini sattı, uzun zamandır oynamıyor.
Kız arkadaşı olan SilverLady'de karakterini satılığa çıkardı oda 136'ye exp 3-4 falandır.
Ragnarok'ta aynı serverde oynadığımız bir arkadaşımıza satıldı. Oda normal bir şekilde kasılmaya devam ediyor 136'da.
Şuan 137'ye güncel olarak rush yapan yok iSroda.
Satin alan adam 137 yapmamis mi?

Haklı olduğun noktalar mevcut evet kasıtlı olarak 131-140 seviye görevleri aktif etmiyorlar ki insanlar kasmasın tek kasma yolu exp booster + monster veya pandora scroll bunun dışı tamamen simülatörde exp kasmaktan ileriye gitmiyor ancak wemademax oyunu ne kadar önemsemese de bu oyundan para kazanmak zorunda sevse de sevmese de..
Oyun altyapısında 141-150 seviye için istedikleri exp oranlarına kadar bir çok şey eklenmiş durumda
Tahminimce 2025 haziran ayına kadar global sürüme bir cap güncellemesi gelecek
Ne gibi bir sey mevcut 141-150 icin? En son ekledikleri yuksek lv moblari diyorsun sanirim,exp gelmis olur evet fakat suan mevcut skillerin bile olmadigini dusunuyorum, max olan skilleri tekrar acarlar tabi o ayri.

PS: Suan sroyu diriltme ihtimali olan tek sey sanirim yeni irk gelmesi yepyeni skillerle vs bi ihtimal o zaman bi canlanma olur kisa surelik bile olsa. Ben bile isro yukler sabirla servera girmeyi denerim gormek icin

Son düzenleme:
Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Satin alan adam 137 yapmamis mi?
137 yapmak kolay değil ki hacım.
Şuan ki şartlarda 7/24 full ms pandora [balıkesirde bir yazlık demek ] + full exp ticket [ yüzbinlerce silk demek ] bunlarla denenirse minimum 3 yıl gibi bir zaman yapar hemen hemen.
Loreen 137'ye %10 expi full ms pandora ile 1 yıldan fazla bir sürede kasmıştı.

137 yapmak kolay değil ki hacım.
Şuan ki şartlarda 7/24 full ms pandora [balıkesirde bir yazlık demek ] + full exp ticket [ yüzbinlerce silk demek ] bunlarla denenirse minimum 3 yıl gibi bir zaman yapar hemen hemen.
Loreen 137'ye %10 expi full ms pandora ile 1 yıldan fazla bir sürede kasmıştı.
Anladim ustad, valla dusundugumden daha farkliymis 135-36 vs 36-37 farki. 137-138 de cok farkediyor biliyordum. Cok gereksiz dusuk bir exp seviyesi yapmislar sirf sronun omrunu uzatma amacli heralde, 30lv adama 1 lv manyangdan lv atlatmak gibi birsey. Yazlik falan almak 1 lv icin komedi ve oyun da hani gta v in ilk ciktigi zamanlar gibi on milyonlarca kisinin oynadigi birsey olsa neyse diycem(sronun prime zamanlarinda 2007-2010) verilse yine anlardim o zaman srodaki char araba gibi statuydu trde :D

Server
Eris
Ne gibi bir sey mevcut 141-150 icin? En son ekledikleri yuksek lv moblari diyorsun sanirim,exp gelmis olur evet fakat suan mevcut skillerin bile olmadigini dusunuyorum, max olan skilleri tekrar acarlar tabi o ayri.

PS: Suan sroyu diriltme ihtimali olan tek sey sanirim yeni irk gelmesi yepyeni skillerle vs bi ihtimal o zaman bi canlanma olur kisa surelik bile olsa. Ben bile isro yukler sabirla servera girmeyi denerim gormek icin
Var olan skill ağacı için yeni skiller mevcut, ırk konusu oyunu goldbotçuların bile bırakıp salmasıyla gelecek bir şey ellerindeki en güçlü koz ırk onu çok kolay şeylerler için harcamazlar.

Öncelik ile isroyu unutmak lazım artık diyebilirim. TrSro önemli artık.

isroda 300 silke ₺1.000 vermenin nedeni, yalnızca global oyuncu sayısının fazla olmasıdır ama çoğu global oyuncuda Afk orada.

Zamanla 140 cap de gelecek TrSro ya çünkü isroyu baz alıyor, öylede olmalı hiç şüphesiz.

Tahminimde;
İsro ya 140 ile birlikte 17 dg gibi birşeyler geldi mobların verdiği hasarı karşı koymanın maliyeti azaldı böylelik ile.
Ben 150 lw gelmez diyorum, tabi bu sadece önemsiz bir tahnim.

150 lw gelirse de güçlü tahminde bulunarak yeni Irk gelir diyebilirim.
China + Europe + Yeni Irk

dostum isroyu hiç takip etmediğin o kadar belliki 140 cap geleli kaç sene oldu isroya 17 degre güncellemesi daha geçtiğimiz yaz geldi. Trsronun nesi önemli ayrıca kime göre neye göre pvpci toxic 10 cümlesinden en az 7 si küfürlü olan bir kitlesi var. daha açılalı kaç sene oldu kaç kere merge getirdiler oyuna sen sanıyormusun ki tr sro çok uzun yıllar açık kalacak. sıkıştıkları an yaptıkları şey pvp sro açar gibi aynı mantıkla 2 anket yap bi ton şey değiştir yeni server aç

Yukarı Alt