Bilmiyorlarki bir mmorpg oyunu yapmak yıllar alıyor milyonlara mal oluyor

çok basit zaten 1 ss e bakıp salla demek..

mertix57 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
bana göre tek sorun oyunun tamamen türkçe olması. :roll:
Ne yani türkçe olması mı rahatsız ediyr seni ? bence rahatsızlık sende ingilizce olunca daha mı iyi anlayacaksın ? :? :think:
metin2 de türkçeydi ne oldu? anca 7-8 yaşındaki çocuklar doluştu oyuna. ne zevki kaldı o çocuklarla o oyunu oynamanın? oyun biraz zor olacak, karmaşık olacak, tamamen de ingilizce olacak ki biraz zeka seviyesini yükseltelim oyunda :uyku:

Pro

rank8
TwiLighT demiş ki:
mertix57 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
bana göre tek sorun oyunun tamamen türkçe olması. :roll:
Ne yani türkçe olması mı rahatsız ediyr seni ? bence rahatsızlık sende ingilizce olunca daha mı iyi anlayacaksın ? :? :think:
metin2 de türkçeydi ne oldu? anca 7-8 yaşındaki çocuklar doluştu oyuna. ne zevki kaldı o çocuklarla o oyunu oynamanın? oyun biraz zor olacak, karmaşık olacak, tamamen de ingilizce olacak ki biraz zeka seviyesini yükseltelim oyunda :uyku:
metin2 yi hiç oynamadım bilemeyecegim ama k. online oynuyorum ve bence ne dedigin gibi bebeler var nede saygısız Nooblar Tam bi birlik var ama bence sen cok ön yargılısın metin2 de oyle oldu diye bu oyundada mı boyle olacak ? :oldie: :popcorn: :think: :muck:

knight'tan da silkroad'dan da o yüzden bıktım ben. yadırgamıyorum gerçi, insanda zeka olmayınca. bırakayım da onlar serveri ele geçirip, güçlerini göstersinler, gavurları da ezsinler :lol:

hala aynı görüşteyim. 7-12 yaş grubu doluşacak oyuna. o zaman göreceksiniz :roll:

Acık Silkroad acık Knight acık Cabal..millet 3 ünü oynuyor alın size 3ü bir arada.Miss gibi kokuyor gelde oynama :D:D

Pro

rank8
NuKeR_CiX demiş ki:
Oyunun İçeriği Çok Güzel Ama Grafiklerde Biras Sorun Var Gbi metin2 tarzı olmuş grafikler
Oyunun Grafiği normal M2 değil merak etme M2 gibi bile olsa konusu ve alt yapısı cok iyi, Denemeden böyle dememelisin... :starving:

super oyun bugun indiridm 40 lw oldum biLe harika tek kelimeyle sro night cabal karısımı 3 super oyunu birlestirmisler ortaya harika bisi cıkmıs...

skilleri cabaldan , grafikleri KO dan , setleri ve glavie leri SRO dan almı$lar qibi xD

snrl level i de cabaldan almıslar 170 level a kdr cabal xD 140 küsür level adamım wardı da :P

Yukarı Alt