Ev arkadaşlarımın ikiside Metin 2 oynadıgı için bende silkroadı bırakıp metin2 ye başlamayı planlıyorum

Elinde boş veya kullanmadığı accountu olan varmı Üyelik alımları kapalıymış. :)

Veye Turkuazda charı olup silkroadda char ile takas edebilecek :)

Güncel arkadaşlar böyle olesine üyelik alıp oynamayan falan yokmu ya

+9 Ölümcül +9 Dolunaylı baya eski bir hesap var dostum(level 36) o zaman iyi birşeydi :mrgreen: ..
Lolda RP karşılığı satabilirim :nod:

Ps; Saç stili vs vardı.. Sistem değişmediyse hatırladığım kadarıyla 6ıncı sıradaki serverden sonra tümünde hesap açabilirsin bununla :mrgreen:

Pikachu demiş ki:
+9 Ölümcül +9 Dolunaylı baya eski bir hesap var dostum(level 36) o zaman iyi birşeydi :mrgreen: ..
Lolda RP karşılığı satabilirim :nod:

Ps; Saç stili vs vardı.. Sistem değişmediyse hatırladığım kadarıyla 6ıncı sıradaki serverden sonra tümünde hesap açabilirsin bununla :mrgreen:
Ne kadar istiyorsun itemi önemli deil bende yeni başlıcam zaten baştan başlamak zevkli olur :)

Lol da ne kadar rp istiyorsun ucuz bişi söle alıyım:)

Güncel. Kullanmadıgı boş üyeligi olan yokmu arkadaşlar eski üyelik lazım yeni üyelikler arkadaşların serverina giremiyor turkuaz serverina girebilecek üyelik lazım

Iyi gunler dostum. Konuda acmstm 70 lw ninjam war ayasofyada silkroadda takaslılk car arıyordum ama bendekiyle istedigin yerde car acabilirsin.bi msj atta konusalım

Yukarı Alt