swan34 de kimiis yeni kral Blizzard_ onlar eskidi prestige lancer mancer kral bu olcak Blizzard_
full sun set +9

Ch = Klingenstrum veya Adminko (ikisi de cold blade)klingensrtum sun blade shield ftw !! pres öldü gitti oyuna girmiyo aylar oldu

Turkish demiş ki:
Uniqe de Swan34 PvP de SParTaCuSS___ Pk da BRUSK Thief Try_Alyssa Hepsi Dereceli Hepsi Görsel
Ahahaha... Eyvallah kardeş =))

BRUSK dediğin bendeniz oluyorum galiba =))

Şu anda tam bir tank halindeyim... Sanırım tek başına bir party yatıramıyor =))

Ama en iyisi

_EvoLeT_ :headbang: :headbang:
Selametle!..

herculesin şuanki en iyi eu charı bence NgE Full Nova +9 Set eLinde Novva +11 Two Handed var charı gerçekten müthiş..

herculeste en iyi olan oyuncular bizlerdik ve biz o serverdan ayrıldık herculeste artık ne bir seviye kalmış ne bir ortam bunu kabul etmek gerekir metin efe kadir tahsin gökhan şükrü unutulmaz isimler ve koskoca unutulmaz egolar

öyle o setim bu setim vardı diye kimse hava atmasın oyunu bırakmamıza rağmen girinde bakın bir set nasıl olurmu NgE :))))

NgE ! Oyunu mu bıraktın ? Her kale savaşında it keser gibi kesiyorum seni :)

Seviyeden bahseden NgE, " bir nova için g....nü verir " dediğin karıyı alıp kendine eş yapmadın mı ? KALİTENİ ORTAYA DÖKMEDİN Mİ NgE ? Hangi kaliteden, hangi seviyeden bahsediyorsun ?

Seni alıp herculeste adam eden Bilal'i sırtından vurmadın mı NgE ? Carmen denen hatun için dostunu , arkadaşını , NAMUSUNU satmadın mı ?

Sana verilen Gazilik maaşını silke yatırıp " vatan millet " edebiyatıyla insanları bize karşı kışkırtan kancık sen değil misin ? Şimdi seviye olmamasının altında senin bu kancıklıgının etkisi olabilir mi NgE ?

BU SERVER AÇILDIGI GÜNDEN BERİDİR BEN BURADAYIM... BU FORUM DA BENİ ÇOK İYİ TANIR, EXTRALOOB DA BENİ ÇOK İYİ TANIR. HERCULES SERVERI VAROLDUKÇA BİZ VAROLACAĞIZ, KANCIKLAR KÖPEKLER HEP YOL ALACAK...

LaNCeLoT <---- > BRUSK <---- > VVaLLaCe <------> _EvoLeT_ <-----

------------
daha pvp de heal yapmayı bilmiyorsun ulan ! Spartacuss__ seni pvpye çağırdığı vakit korkudan nereye kaçacağını şaşırıyordun. BRUSK ile " heal yapmayacaksan " diye anlaşma yapıyordun :D Colandor'un karşısına bile çıkamıyordun. Hala " KinG " diyorsun ya , neden kaçıp gittin herculesten ? YEMEDİ Mİ ???????

-------
Konu ile alakalı : Herculeste en iyi set " Colandor " ( İmmortality +9-+10 , Legand +9 - +10 ) Silah +11 Nova A Grade 2hand

Hercules'in en iyi pvp charı ; SParTaCuSS__

Hercules'in en iyi uniq charı ; Eskiden AmedLee'ydi, şimdilerde herkes :)

Hercules'in en iyi Alchemy charı ; BRUSK ! Bir zamanlar , yukarıda kingim diyen çakal bile itemlerini ona yaptırırdı:)

Hercules'in en sevilen charı ; _EvoLeT_

Beni sormayın :D Kendi halimdeyim... ÖPENE LALEZAR, TÜKÜRENE MEZAR !!!

Selametle!..

Yukarı Alt