Takımı
Galatasaray

Yapılandırmayla ilgii sorularınızı konu altında sorunuz 8)

Bro güzel olmşda Holy Recovery Divisionu niye isteğe bağlı yaptın anlamadım. :think:

Eline sağlık fakat ne yazıkki beğenmedim, neden derseniz 2 resim katıpda alın bu yapılandırmadır mantığı ters geldi bana, oyuna yeni başlamış birisi skilleri tanımazken neyin ne olduğunu bilmezken, anlatımsız direkt alın bu skilleri açın mantığı acemilere karşı hiç yardımı olmayan bir konu üslubunu taşıyor, skilleri tanıyan bilen, oyunu bilenler ise zaten skilleri tanıdığı için sorun yok, oyunu bilen bu resimlere bakar ve çok çok haa bu skilide açayım yada benim yapılandırmam daha iyi diyebilir.
bunun yerine ne nedir clerik ne iş yapar wizard ne iş yapar şu skili açarsanız bu şekilde yardımı dokunur tarzında bir anlatım olsaydı çok daha ii olurdu, bu şekilde bir anlatım kusura bakmayın amma biraz işten arazi olma hissi uyandırdı bende.
Geniş anlatımlı yapılandırma yayınlamanız dileğimle.

Öncelikle , konunun altında belirtildiği gibi , yardıma ihtiyacı olana 12 sayfa anlatım da yaparız hiç dert değil. Buradaki asıl meselemiz örneğin sen hiç eu oynamamışsan ve bir şekilde heves ettiysen , saçma sapan yerlere sp harcamaman ve neler açman gerektiğini bilmendir.
Konu altında bu skill nedir şu skill nedir diye sorarsın hepsini tek tek anlatırız hiç dert değil :muck:

Polgara demiş ki:
Öncelikle , konunun altında belirtildiği gibi , yardıma ihtiyacı olana 12 sayfa anlatım da yaparız hiç dert değil. Buradaki asıl meselemiz örneğin sen hiç eu oynamamışsan ve bir şekilde heves ettiysen , saçma sapan yerlere sp harcamaman ve neler açman gerektiğini bilmendir.
Konu altında bu skill nedir şu skill nedir diye sorarsın hepsini tek tek anlatırız hiç dert değil :muck:
Anlayışın için teşekkürler.

walla anlatırsanız neyin ne olduğunu ben çok sevinirim ben yenii oyuncuyum ve ilk çarım bu wizard cleric pek neyin ne işe yaradığını bilmiyorum sp leri biriktiriyorum yardım eden biri çıkana kadar umarım sizden istediğim bilgiyi alırımm ... Saygılar Nice beraber konulara

skillerin acıklamalrınıda koyarsan sevinirim ndn acılıcak ndn acılımıycakları için....

şimdiden teşekkürler....

Günün sorusu:
Burada Cleric'te 70 ve 80 LEVEL Res için hangi skiller acılmalıdır ?

ben 36 Lvl Wizardım ve canım çok az
kendime extra str verecek skill hangisi ?

Yukarı Alt