s.a.
Arkadaslar bildiğiniz üzere yeni bir etkinlik başladı katılım dahilinde Butun skiilleri resetleme ve butun str-int statlarını resetleme veriliyor. Benim wizardım var bunu warriora çevirebilirmiyim? yani resetleme yapıp full str warrior yapabılırmıyım?
Avrupa karakterleri hakkında bilgim olmadıgı ıcın konuyu açtım, yardımcı olursanız sevinirim.
:rolleyes1:

efendy35 demiş ki:
s.a.
Arkadaslar bildiğiniz üzere yeni bir etkinlik başladı katılım dahilinde Butun skiilleri resetleme ve butun str-int statlarını resetleme veriliyor. Benim wizardım var bunu warriora çevirebilirmiyim? yani resetleme yapıp full str warrior yapabılırmıyım?
Avrupa karakterleri hakkında bilgim olmadıgı ıcın konuyu açtım, yardımcı olursanız sevinirim.
:rolleyes1:
Stat ve skill reset veriliyor full str yapıp ardındanda skilleri sıfırlayıp istediğin bir build yapabilirsin.

ztn şuanda skilleri resetledim statları resetlemek kaldı ama tabikide emin olmadan statları resetlemenin anlamı yok... Dönüşümü yapan birisinin yorumunu almak lazım.

NoBodysPerfect

Tanınıyorum
efendy35 demiş ki:
ztn şuanda skilleri resetledim statları resetlemek kaldı ama tabikide emin olmadan statları resetlemenin anlamı yok... Dönüşümü yapan birisinin yorumunu almak lazım.
Ben yaptım glaive charımı nukeye cevirdim seri seri kasıyorum :D

takvim kısmındaki fullmü resetliyor herşeyi yani bende 84 bow var skill reset dediğimde sadece bow mu gidiyor yoksa açık olan tamamı mı ?

108 lvl bardımı clerice çevirdim. 109 wizimide wariora çeviricem. bu takvimden alıyorsunuz scrolları

Yukarı Alt