- Resim Silinmiş.

Süper 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
metin2 gibi olmasın da. 7 yaşındaki çocuk oynuyor yahu oyunu. öyle bir oyundan ne bekleyebilirsiniz ki?

Takımı
Galatasaray
Oyundan izlenimim grafiği düşük seviyede fakat oyun geneli çok iyi bence kavimler falan skilide beğendim.

oyunun resimlerine bakıp aldanmayın oyunun içi ayrı bir dünya bot felan yok hile hurda yok fazla karışık değil en önemlisi her saate 1 kavim savaşları var :D bu savaşlar süper 10-19 arası 20-29 arası .... böle böle gidior süper bir oyun bnce ayrıca o skillde süper ama sıfırlama kağıdım olsa skilleri sıfırlaıp açmıcam o skili :D

SingleCleric demiş ki:
oyunun resimlerine bakıp aldanmayın oyunun içi ayrı bir dünya bot felan yok hile hurda yok fazla karışık değil en önemlisi her saate 1 kavim savaşları var :D bu savaşlar süper 10-19 arası 20-29 arası .... böle böle gidior süper bir oyun bnce ayrıca o skillde süper ama sıfırlama kağıdım olsa skilleri sıfırlaıp açmıcam o skili :D
yakında hile hurda çıkar ayrıca ne kadar karışık oyun o kadar güzel oyun

çıksa ne oalcakki hem anlaşılması kolay ama karakter yapılandırması zor bi olay statlar nasıl verilcek o sana kalmış ondan dolayı heyecanlı oluyor hem hile çıakrsa bi şekilde iptal ederler heralde

Yukarı Alt