Server
Flora
Takımı
Galatasaray
City maçları genelde şikeli oluyor oynamiyorum onun maclarina. Realinde 3 atacagini zannetmiyorum.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
ahahaha ahmet güldürdün ya :d bu ne olm spor totomu 1.05 oran oynanır mı tempobet üyeliğim kapandı benim yoksa kazandıklarımı atardım sana kredi kartımın 1000 limitinin 610 borcunu ödedim bir haftada :D ama misal bugün ki premier lig kuponlarimdan birisini atayim bets10dan oynadiğim genelde chelsea bursaspor ve manchester city iy 0.5 üstü bankolarım ama bunda böyle oynayasim geldi gelir gelmez şans işi ama iddaadan ciddi para kazanmak istiyosan 2 lirayla olmaz o iş 10 20 ile başlayip 50 100 gitmen gerekiyor kasayı basman gerekiyor kısacası :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sadece citye baktim , yatirmis ikinizi de. City ve juventus maclarinin hepsi sikeli ne olacagi belli olmuyor.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Sadece citye baktim , yatirmis ikinizi de. City ve juventus maclarinin hepsi sikeli ne olacagi belli olmuyor.

Hayatta deplasmana oynamam genelde ama öylesine bir 10 lira atayım demiştim o da yatırdı beni sağlik olsun kasa kuponlari gelse yeterli :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt