ExcI

ExcI

Tetiğe basınca Böyle özkan yazabilirmsin ? Hopparlör yollarım sana 1+1 karşı ödemeli :byes:

Takımı
Besiktas
Güzel olmuş ancak boyutu çok fazla forum düzenini bozacak şekilde.Boyutlarını biraz küçültürsen daha tatlı olur hacım.

VaLe

.
Güzel olmuş ancak boyutu çok fazla forum düzenini bozacak şekilde.Boyutlarını biraz küçültürsen daha tatlı olur hacım.
Teşekkür ederim yorumun için . Telefondan bağlanıyor farkedemedim. Şuan yeni bi boyut kazandı durumu nasıl acaba ? :D

Takımı
Galatasaray
Şu kart ikonları çok zorlama duruyor sanki, biraz daha arka plana atılabilir nickinin yanında çok parlak ve renkli duruyor onun dışında güzel.

Kafanda renk düzeylerini dengeleyip daha sonra yaptığın tasarıma uygulaman gerek
yani bunu senin düşünmen gerek kullandığın backround pembe olursa üzerine gri yazı ne kadar uyum sağlıyabilir?
kullandığın pnglere dikkat ediceksin tasarım konusunda benzerlikleri varmı uyum sağlarmı.
Yaptığın tasarıma gelirsek eğer kırımızı ve şeker pembesi kıvamında ki renkler uyuşmamış. buna dikkat et.
Yazı sitillerini arka planın duygusuna göre kullanman gerek www.dafont.com 'u font bulmak için kullanabilirsin.
takıldığın yerler de sor yardımcı olalım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dip not: Bu işe gerçekten hevesliysen tasarımcıların bulunduğu siteleri sürekli takip et ilham kaynağı olurlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bende imza istiyorum . Yardimci olabilecekleri özele bekliyorum :Ppray:

Yukarı Alt