Biraz Önce 3. Kitabın Son Bölümünüde İzledim..Gerçekten Çok Etkileyici Bir Çizgi Dizi..
İzlemeyenler Çoçuk İçin Fln Diyip Dalga Geçmesinler Çünkü Bu Bambaşka Birşey :P
Umarım 4. KitaP Çıkar..

Bu Arada Bunun Güzel Bir Oyunu Yokmu Yhav :roll:

ben de alınt yaptım ama inşallah doğrudur, siz nerden izlionuz , cnbc-e de hep kara guneşş gününden sonra başa dönüo ,bi kaç yerden buldum ingilizce teşekkürler

benide ekle avatarı çok severim ama bitmiş son bölümlerini atabilecek varmı türkçesini

megasxlarg3 demiş ki:
ben de alınt yaptım ama inşallah doğrudur, siz nerden izlionuz , cnbc-e de hep kara guneşş gününden sonra başa dönüo ,bi kaç yerden buldum ingilizce teşekkürler
evet nickelediondada aynı hep karagüneş günüden sonra geriye döndü aradım ama bulamadım

4. bölüm hakkında pek bir bilgim yok ama büyük ihtimal çıkmaz çünkü 3. kitap son bölümde the end yazıyordu ama çıkabilirde aang katara ile evlenir daha değişik olaylar da çıkabilir

Absence

yha sunun son bolumlerini izlemedim altyazılı fln bulabilirmisiniz bana

Ocağın ilk haftasından itibaren cnbc-e de her pazar günü avatarın yeni bölümleri çıkmaya başladı tekrarı obur haftanın cumartesi günü çıkacak

4. sezon cikar mi bilmem buyuk ihtimal cikar katara ile aang evlenir azula tahti ele gecirir savas yeniden baslar vesayre.

Yukarı Alt