Goruyorum ki bir çok kişi karakter yapılandırma bolumune saçma konular açıyor.Bu sorunu gidermek için;

Chinese Karakter Yapılandırmalarıyla İlgili Sorularınız/Sorunlarınız' ı bu topic altından belirtin elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Saygılarımla,

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Fire / Force / Bow karakteri hangi tür kıyafet giymeli ?

:popcorn:

cepxz demiş ki:
Str karakterim de neden Garment giyiyor. ?
Ne bu şimdi.Sınamayamı çalışıyorsun.
Gerçek bir sorunun varsa sor.
Emin ol cevabını alamayacağın sorun olmaz.

STR' nin phy. defansı yuksek mag. defansı dusuk olduğu için mag. açığını garment ile kapatırsın.
Ayrıca light açık değil armora gore %20 daha hızlı koşarsın garment giydiğinde.

Bow cu açtım bn ama hangi skill lere vercem hala bilmiom FULL STR im herkez başka bişi dio fire-force diom defans olmaz yatasın diolar cold force diom atak ii olmaz kesemezsin diolar fire-cold diom bu sefer force aç diolar :D napcam bilmiom lütfen yardım :D

mkaanalp demiş ki:
Bow cu açtım bn ama hangi skill lere vercem hala bilmiom FULL STR im herkez başka bişi dio fire-force diom defans olmaz yatasın diolar cold force diom atak ii olmaz kesemezsin diolar fire-cold diom bu sefer force aç diolar :D napcam bilmiom lütfen yardım :D
Fire/Cold/Bowman yap,hem atack hem defans yönünden kaliteli bir build,ben de çok terettüd ettim Fire/Force ile Fire/Cold arasında,Fire/Cold tercihimdir. 8) :beer: :thumbsup:
Ps: viewtopic.php?f=604&t=136665

çok saol aga ama fire force yapsam nası olr ??? onu 2-3 kişi dediydi :D çok mu ezik olr yani fire cold a göre eksikleri veya fazlalıkları nelerdir ???

Abilerm lütfen cvp yazın fire-force nin fire-cold dan eksiklikleri ve fazlalıkları nelerdir hangisi daha iyi dir lütfen

H@K@NCH3SS demiş ki:
Fire+lightning+bow naısl bir char iyi mi yani :D ?
iyi char, kotu char diye bir ayırım yapamam aynı set aynı build ve aynı wep. kullanan farklı iki charı (kullanıcıları farklı) kapıştırsanız ; charı iyi kullanan alır. Bu bağlamda chara alışıp ona göre kullanabilmesini bilmenin de bir payı vardır.

pure int olarak spear mı çok vurur ( nuke ile veya skill ile farketmez her türlü şeyi yazabilirsiniz )

yoksa bow mu ?

hatta bunu 1-50 ve 51-100 lvl olarak 2 kategoriye de ayırabiliriz :D

( elementalleri fire-light olarak düşünün :D )

karincakyhn demiş ki:
pure int olarak spear mı çok vurur ( nuke ile veya skill ile farketmez her türlü şeyi yazabilirsiniz )

yoksa bow mu ?

hatta bunu 1-50 ve 51-100 lvl olarak 2 kategoriye de ayırabiliriz :D

( elementalleri fire-light olarak düşünün :D )
spear'ın mag. atack'ı her zaman bow'dan fazla olduğu için spear daha fazla vurur. (Aynı derecede olacak mesela ikisini de 85+7 ' de kıyaslarsak)

Yukarı Alt