:!: Podcast #003 :!:

2014 Year Mix

Podcast #001

Podcast #002

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
baştan sona dinledim, bazı geçişlerin çok iyi ama bazıları olmamış :)

Arada Warm Up DJ lik yapan biri olarak iyi buldum seni :) Ama tarzın çok sert ve bass dolu, belli bir süre sonra baş ağrıtabilir :)

Bu mesaj Egoist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Egoist demiş ki:
baştan sona dinledim, bazı geçişlerin çok iyi ama bazıları olmamış :)

Arada Warm Up DJ lik yapan biri olarak iyi buldum seni :) Ama tarzın çok sert ve bass dolu, belli bir süre sonra baş ağrıtabilir :)
Dinlediğin için teşekkürler :) Geçişler için çalışıyorum sürekli, daha iyi olucak yakın zamanda :saygilar:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ateş :headbang:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Beyler part #003 ü merakla bekliyorsunuz biliyorum ama laptopum arıza yaptığı için bu hafta set yapamadım :)))

Podcastlar daha hoş olmuş sanki :)

XDJ-RX e taktım kafayı arkadaşların konsollarını veya setlerini kullana kullana mahcup oldum baya, sadece PC ile de olmuyor bu iş, biraz para biriktireyim bakem neler olacak :) Mekanlarda çalarken ahh bir kaydedebilsem :((

Bu gece vaktim olursa senin gibi 20dk lık bir set yapmaya çalışayım virtual ile bakalım nasıl olacak :)

Bu mesaj Tweety rumuzlu uyeden alinti yapildi
Tweety demiş ki:
Podcastlar daha hoş olmuş sanki :)

XDJ-RX e taktım kafayı arkadaşların konsollarını veya setlerini kullana kullana mahcup oldum baya, sadece PC ile de olmuyor bu iş, biraz para biriktireyim bakem neler olacak :) Mekanlarda çalarken ahh bir kaydedebilsem :((

Bu gece vaktim olursa senin gibi 20dk lık bir set yapmaya çalışayım virtual ile bakalım nasıl olacak :)
Bakarsın ileride beraber birşeyler yaparız :beer: :dance:
Ben de yarın iki tane yapım şirketiyle görüşmeye gidicem bi remix çalışması var onu yapacağız, kısa bi versiyonunu paylaşıyım sizinle

http://instagram.com/p/y5O545LV7K/

Yukarı Alt