Başkanımız İbrahim Yazıcı ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam sözleşme imzalandıktan sonra Bursaspor TV'de canlı yayına katıldı.

İbrahim Yazıcı: “Mutlu sonla bitirdik”

Bu 3 yıllık imza sürpriz değil, biz hocamızla zaten zaman zaman konuşuyorduk herhangi bir problemimiz yoktu, bugün bu olayı noktaladık. Bence insanlar birbirine güvendiği müddetçe bulunduğu yerde mutluysa tabiî ki çalışmak ister biz hocamızı anlıyoruz. Bütün Bursa son derece büyük bir sevgi besliyor hocamıza karşı, zannediyorum ki sayın Sağlam`da Bursa`yı Bursaspor`u ve bizleri seviyor. Ve bu sevgi olmaz ise zaten başka türlüde bu iş olmaz. Herkesin beklediği mutluluk haberini bugün vermek istedik.

Bugün de bu işi mutlu sonla bitirdik. Tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Ertuğrul Sağlam: "Daha fazla çalışarak daha iyi yerlere geleceğiz"

Öncelikle çok mutlu olduğmu samimi bir şekilde söylemek istiyorum Bursa`yı cok sevdiğimizi Bursaspor`da çalışmaktan onur ve gurur duydumuğuzu hayatımızda hatıra adına en büyük mutlulukları burada yaşadığımızı Bursa`nın ve Bursaspor`un bizim için çok özel bir yer olduğun defalarca söyledim. Ne yazıkkı defalarca söylememe rağmen çeşitli basın organlarında ayrılma gibi bir durumun söz konusu olduğu aktarıldı. Sunu bi kere daha söylüyorum. Biz başkanımızla ve yönetim kurulu ile 2 ocak 2009 da göreve başladık ve gece bu zaman zarfı içindede çok büyük başarılara imza attık. Gerçekten çok önemli bir yapılanma ile beraber çok güzel bir bütünlük oluşturduk. Sağolsun başkanımız ve yönetimi kendi ellinde bulunan imkanları bize inanarak güvenerek Bursapsor`un başarısı adına önümüze koydular ve bize inandılar güvendiler ve çokta güzel uyumlu iki buçuk sene geçirdik ve bu takımı aldık bir yerlerden bir yerlere taşıdık. Şuna inandık hep beraber Bursapsor`la beraber yapacak cok daha büyük işlerimizin olacağına inandık. Sayın başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile bu birlikteliği daha üst seviyelere çıkarma adına yaklaşık 1 saat önce çok kısa süren bir görüşme yaptık ve bu işi bi yere bağladık. Yine söylemek istiyorum inşallah Bursa`da daha uzun yıllar görev yaparız ve daha büyük mutlulukları taraftarlarımızla halkımızla bize güvenen insanlarla hep beraber yaşarız.. Ben tabi Sayın Başkanımıza ve yönetim kurulu arkadaşlarına bir kere daha teşekkür etmek istiyorum, onlarla çok güzel bir birliktelik yakaladık ve cok büyük başarılara imza attık inşallah bundan sonraki dönemlerde daha fazla çalışarak Bursaspor`u daha iyi yerlere getirme adına hepimiz gecemizi gündüzümüze katıp bu işi daha iyi yerlere getireceğiz.. Hem bizim açımızdan hem Bursapsor açısından hayırlısı olur.

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam`ın imza töreni, 31.03.2011 Perşembe günü saat 19:00`da tüm taraftarlarımızla beraber Bursa Atatürk Stadı`nda yapılacak.

Yukarı Alt