Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Samsung'un Apple'a karşı en büyük tutumu , en çok sevilmesinin sebebi kullanıcılara tanıdığı özgürlüklerdi diye düşünüyorum.
Artık bu özgürlükleri kısıtlama yoluna gidiyor. Micro sd card girişi olmayan ve değiştirilebilir bataryası bulunmayan Samsung Galaxy Note 5 bizlerle...

Son düzenleme:

Mopneet

Bir incelemede dinledim, Micro SD kartın veri aktarım hızı, telefonun kendi belleğine göre çok yavaş kalırmış.
Özgürlük kısıtlandığı gerçek ama belli sebepler vardır diye düşünüyorum.

Mopneet demiş ki:
Bir incelemede dinledim, Micro SD kartın veri aktarım hızı, telefonun kendi belleğine göre çok yavaş kalırmış.
Şuan benim hafıza kartım telefonun kendi belleğinden daha hızlı veri aktarıyor. Class 10 hafıza kartı alırsanız yavaşlama olmaz.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Yavaş kaldığı doğrudur lakin her şey de aktarım hızının çok hızlı olması gerekmiyor. Atıyorum müzik arşivi yapıp , film indirip telefondan izleyen dinleyen çok kişi var. Özellikle Note serisi film için çok kullanılıyor ekranın büyüklüğünden dolayı.
Note kullanıcısı olarak bana gerekli değil micro sd kart. Uzun zamandır kullanmıyorum , uygulama desen artık baydılar hep aynı şeyler. Film , müzik genelde youtube üzerinden takip ediyorum.
Haliyle 16 gb alan bile benim için yeterli geliyor.

Lakin şöyle bir şey var beni rahatsız eden , batarya da çıkartılamıyor. Batarya değiştirmiyorum artık herkeste powerbank var ama telefon donduğunda bataryayı çıkartıp sorunu direk çözüyordum. Şimdi ne yapacağız ? Note 2 eskidiği için zırt pırt donuyor , butonlar ekran asla çalışmıyor ve bataryayı söküp kurtuluyorum. 2-3 yıl geçtikten sonra Note 4 kullanıcıları bu tarz sorunlarla karşılaştığında ne yapacak ?

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Yavaş kaldığı doğrudur lakin her şey de aktarım hızının çok hızlı olması gerekmiyor. Atıyorum müzik arşivi yapıp , film indirip telefondan izleyen dinleyen çok kişi var. Özellikle Note serisi film için çok kullanılıyor ekranın büyüklüğünden dolayı.
Note kullanıcısı olarak bana gerekli değil micro sd kart. Uzun zamandır kullanmıyorum , uygulama desen artık baydılar hep aynı şeyler. Film , müzik genelde youtube üzerinden takip ediyorum.
Haliyle 16 gb alan bile benim için yeterli geliyor.

Lakin şöyle bir şey var beni rahatsız eden , batarya da çıkartılamıyor. Batarya değiştirmiyorum artık herkeste powerbank var ama telefon donduğunda bataryayı çıkartıp sorunu direk çözüyordum. Şimdi ne yapacağız ? Note 2 eskidiği için zırt pırt donuyor , butonlar ekran asla çalışmıyor ve bataryayı söküp kurtuluyorum. 2-3 yıl geçtikten sonra Note 4 kullanıcıları bu tarz sorunlarla karşılaştığında ne yapacak ?
hacı bilmediğimden merak ettiğimden soruyorum, benim telefonda da batarya çıkarılmıyor ama sd kart girişinin yanında ufacık bi reset butonu var, hiç kullanma gereği duymadım ama dediğin gibi bi şey olunca muhtemelen onu kullanınca bataryayı çıkarıp takmış gibi reset atacak telefona, diğer çıkarılamayan bataryalı telefonlarda yok mu bu tip bi şey? elbet birinin aklına gelmiştir bence bu olay :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bende hiç kullanmadım valla , hiç bilmiyorum , olması gerekiyor bu telefonda da ama internete reset button diye yazdığımda da bir şey çıkmıyor ^^

Takımı
Galatasaray
Ben Note 3 kullanıyorum yanımda da yedek pil taşıyorum yatıya falan gidersem ya da uzun süre dışarıda olacaksam. Asla almam böyle bir telefonu. O batarya değişecek. O microsd takılacak.

Benim telefonun da bataryası çıkmıyor, reset tuşu da yok... Dondugunda sarja takip çıkarıyorum :D Disardaysam hard reset kombinasyonuna basiyorum duzeliyor

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt