saçma bi konu aynı zamanında windowsun network help dosyasını casus olarak görmek gibi bişi hemde senin dedigin virüs veya log indirip çalıştırmalısın sen spam den bahsediyon ad ware yükle bişicin kalmaz admin bölümünde explorer açtıgında demek istedigini tam anlamadım ama o sayfayı açtıgında başka sayfalar açılıyosa bu spam dir

hakanweb1907 demiş ki:
saçma bi konu aynı zamanında windowsun network help dosyasını casus olarak görmek gibi bişi hemde senin dedigin virüs veya log indirip çalıştırmalısın sen spam den bahsediyon ad ware yükle bişicin kalmaz admin bölümünde explorer açtıgında demek istedigini tam anlamadım ama o sayfayı açtıgında başka sayfalar açılıyosa bu spam dir
saçma bir konuysa ekranın sol üst tarafında geri yazan birtuş var ona bas. :arrow:

git önce spamin adware in ne olduğunu öğren spami adware ile önlemeye çalışan ilk insan ^^

drotalion demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Ne yapacağımızı anlatırken arada espriler yapman okuyan kişiyi hiç sıkmamasıını sağlıyor tarzını seviyorum Teşekkürler 8)
bende eskiden böyle bir sorun vardı, çok uzun yazılar olunca bu ne diyip okumuyordum. Virüs varsa var banane diyordum. Böyle olunca adamda okuma isteği oluşuyor. Teşekkürler.
:muck: :muck: :muck:
Öpüyorum seni gerçekten anlaşılır bi dilin var bilene bilmeyene nasıl anlatacağını biliyorsun biliyor olsam bile tekrar tekrar okurum :starving: :starving:

Sniker demiş ki:
drotalion demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Ne yapacağımızı anlatırken arada espriler yapman okuyan kişiyi hiç sıkmamasıını sağlıyor tarzını seviyorum Teşekkürler 8)
bende eskiden böyle bir sorun vardı, çok uzun yazılar olunca bu ne diyip okumuyordum. Virüs varsa var banane diyordum. Böyle olunca adamda okuma isteği oluşuyor. Teşekkürler.
:muck: :muck: :muck:
Öpüyorum seni gerçekten anlaşılır bi dilin var bilene bilmeyene nasıl anlatacağını biliyorsun biliyor olsam bile tekrar tekrar okurum :starving: :starving:
teşekkür ettim bende seni öptüm :muck: :muck: :muck:

Midbroke

Bilgiliyim
Bir keresinde Nod32 ile taratmıştım 20 k kadar virüsüm vardı . :mrgreen: Ama hala da antivirüs kullanmıyorum :D

abi hack ten nasıl kurtulacağım formatla kurtulunur mu ? eğer birisi seni hacklemişse senin pc üzerinden suç işleyebilir mi bu suç senin mi sayılır... :popcorn:

TACARA demiş ki:
abi hack ten nasıl kurtulacağım formatla kurtulunur mu ? eğer birisi seni hacklemişse senin pc üzerinden suç işleyebilir mi bu suç senin mi sayılır... :popcorn:
Evet, ful format seni hacklenmişsen kurtarır. Ayrıca suç işer, spam zaten bir çeşit suçtur. Almanyada senin spam yaptığın anlaşılırsa kapına polis geliyor. Bu suçu aksini kanıtlayamadığın zamanda senin sayılıyor.

teşekkurler paylaşım için günlük kontroller için işe yarar öneriler ama bu kadar ugraşıncaya kadar format atmak daha kolay :D

http://www.dnsbl.info adresine girdim
bl.spamcop.net ve dnsbl.sorbs.net kırmızı Çıktı
çokmu tehlikeli ? ayrıca kespersky ın bulduğu şöyle bir virüs var bende ''nanodesu.u'' pc i çok kasıyor ..formatlıyorum ama yine aktif hale geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Bende 3 tane kırmızı ışık var.dnsbl-3.uceprotect.net , nsbl-2.uceprotect.net ve blackholes.five-ten-sg.com

Bunlar ne anlama gelmektedir?.Konu çok eski ama çok merak etdim ama hacklendimmi? :roll: :cry:

Bu mesaj drotalion rumuzlu uyeden alinti yapildi
drotalion demiş ki:
_Death_ demiş ki:
drotalion demiş ki:
dro be sende sıktın fomat atam geçsin işte...

sabret be koçum Şimdi http://www.dnsbl.info sitesine gir ve IP adresini kontrol ettir. Eğer orada 6 siteden birinde bile kırmızı ışık yanıyorsa birşeyler yapmanın vakti gelmiştir demektir.
ya bendede kırmızı ışık var birtane tehlikeli olurmu?
sol alttakiyse pek değil. Başkası ise evet, çok tehlikeli.
abi bende hepsi yanıyor dediklerinin hepsine baktım o dediğin postları temizlemek için olan programda hata alıyorum allah aşkına yardım et

Yukarı Alt