Pro

rank8
Pazar Yeri itemi almak için Han Parasına ihtiyacınız vardır.
Han Parası gameturk adlı siteden Kredi Kartı , Havale veya Turkcell Mobil Ödeme aracılığı ile alınabilir.
GameTURK'dan alışveriş yapmak için Ücretsiz olarak üye olmanız gerekmekte.
Resimde 1 Numaralı alana tıklayarak kayıt formuna ulasıp kaydınızı yapınız. ( Kullanıcı ve İletişim Bilgilerinin doğru olması güvenliğiniz açısından çok önemlidir. )
Daha sonra 2 Numaralı alandan sisteme giriş yapıyorsunuz.
3 Numaralı alan Karahan Online oyunumuzun Han Parasını alabileceğiniz alanı gösterir.

- Resim Silinmiş.
Örnek Pazar Yerinden item alımı :
Öncelikle gameturk adresine gidiyoruz. Yukarıdaki resimde 2 no'lu alandan üye girişi yapıyoruz.
2 No'lu alandan kullanıcı adı ve bilgilerinizi girdikten sonra karşına bu ekran geliyor ve almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz.

- Resim Silinmiş.
Ürün seçimi yapıldıktan sonra karşınıza Alışveriş Sepetim ekranı geliyor. Bu ekranda ödeme yapacagınız miktar ve ödeme çeşidi listesi geliyor size uygun seçimimizi yapıyorsunuz.
- Resim Silinmiş.
Kodu aldınız Sipariş kodunu kare içine alınmış 1 numaralı alanda yazılı olacaktır.
Sipariş kodunuzu resimde 2 ile belirtilen alandan Canlı Destek Ekibimize bildiriyorsunuz ve Ekibimize kod numaranızı veriyorsunuz.
Onlar gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kodu size E-posta yoluyla yada Mobil ödeme ile almışsanız Cep telefonunuza göndereceklerdir.

- Resim Silinmiş.
Ödemeyi Kredi Kartı ile yapacaksanız üstteki resimde kredi kartı ile ödeme yap butonuna tıklıyorsunuz ve karşınıza gelen ekrandan ( aşağıda) kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi yapınız.
- Resim Silinmiş.
Peki benim Kredi Kartım yok ben nasıl alabilirim ? Diyorsanız ve Turkcell hattına sahipseniz yada sahip olan bir yakınınız varsa ;
Tukcell mobil ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.
Aşağıdaki resimde 1 ve 2 Numaralı alanlar Han Paralarının Turkcell Kodları bulunmaktadır. Bu numaraları 3 Numaralı alanla işaretlenmiş olan ( 8053 ) Turkcell numarasına seçtiğiniz kodu BUYUK HARFLERLE yazarak mesaj olarak gönderdiğinizde en geç 5 dk. içerisinde kodunuzu almış olacaksınız.

- Resim Silinmiş.

Alıntıdır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt