Dün apar topar taşındım (yeni evimi çok sevdim) dün arayıp yarın taşınacağım başvuru yapmak istiyorum dedim Superonline'e onlar da hemen ilgilendi sabah biri aradı gelip bağlayacağız dedi. yarım saatte bağlayıp gittiler ve internet hemen de aktif oldu.
Son zamanlar da internet firmaları mı çok hızlandı yoksa bu superonline özel bir şey mi?

Hız testi sonucum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dün apar topar taşındım (yeni evimi çok sevdim) dün arayıp yarın taşınacağım başvuru yapmak istiyorum dedim Superonline'e onlar da hemen ilgilendi sabah biri aradı gelip bağlayacağız dedi. yarım saatte bağlayıp gittiler ve internet hemen de aktif oldu.
Son zamanlar da internet firmaları mı çok hızlandı yoksa bu superonline özel bir şey mi?

Hız testi sonucum
Züperonline öyle. 24 saatte talepleri kapatmaları gerekiyor. Bu yüzden sen evde değilsen bile bugün kurmamız lazım ne zaman gelceniz diye baskı yapıyorlar :) ttde de var ama onlar kurduk diye talebi kapatıyorlar kurmaya gelmeden :D

ExcI

ExcI
aranızda metro ethernet test eden var mı?
simetrik olarak

Son düzenleme:
Türk.Net geçtim türk telekom alt yapısını kullanarak bana aşağıdaki gördüğünüz değerleri 85₺'e sağlıyor. Ben bu değerleri alabilmek için Superonline'a 150₺ ödedim iki sene.

Screenshot.png

Yukarı Alt