• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç Tarihi
işşallah kendileride onun gibi boğulurlar bizde onalrı izlerizçerez yiyerek popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn extrabeer extrabeer

Kedileri çok severim ben

bide gıcıklık olsun die yavru kediyi boğuyorlar ulan ne alıp veremediginiz war su kedilerle Allahın

zatanistleri :lolmuch:

Kedilerden pek hoşlanmam ama içim acıdı be hele öldükten sonra dibe gidişi yokmu Confused Crying or Very sad Crying or Very sad

ALLAH BELALARINI VERSIN INSALLAH KIZGIN KAZIKLARA OTURTULARAK GEBERIRSINIZ INSALLAH GOZLERINIZI OYUP AVUCUNUZA VERIRLER LIGME LIGME KARINCALARA YEDIREREK GEBERTIRLER SIZI O..COCUKLARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ZAVALLI SEY YA DUDAGIMI ISIRARAK IZLEDIM Crying or Very sad Crying or Very sad

Ne istediler Yavru Kediden Serefsizler
Allah İnsallah Bu İbne'lere Hakketigi Cezayı verir...

Jigsaw demiş ki:
2x2-5 demiş ki:
jigsaw nerde ?

görmesin bunu.. detective
Sinirden ağlıyorum. Tanrı'nın hiç bir şeye müdahale etmemesine isyan ediyorum. Bir kedi sahibi ve aşırı derecede bir hayvan sever olarak (insanlardan daha çok) bütün psikolojim alt üst oldu. Yatıp uyuyacağım birazdan. Söylenecek bir söz yok. Bu insanlar aramızda.. Videonun yorumlarına da bakın. Kaç kişi insanlar ölüyor kedi ölmüş nolcak falan diyor. Bu mantığı kuran insanlar ARAMIZDA! HEPSİNİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM! LANET OLSUN!
Jiggy Allah Gunah-Sevapları Ayırt Etmemiz icin Bize Bir Akıl verdi.
Allah senden beni iyi dusunur. ve yapar elbet bunların cezası bir gun bir yerde odenecek
Hem Sen Hangi Hayvana Eziyet Ettiysen O hayvan Öbur Dünyada Acısını Senden Kat Kat Alır.

Bir Olay vardır:
Adamın Birinin Evine Kaplumbaga Giriyor.Tum Karpuzlarını yıkıyor,catlatıyor.
Adam Bunun Uzerine bir cukur kazıyor.Kaplumbaga Tekrar Geliyor.ve Bu cukurun icine dusuyor.
kaplumbaga cukurun icinde 7 gun kaldıktan sonra adam bu kaplumbaga yı Cıkarıyor.
ve Sonra Yan Komsularının Kacak Silahları Oldugu Tespit Ediliyor.Jandarma Gelmeden Adam o Kaplumbagaya iskence eden adamın ahırına silahları saklıyor.
Jandarma geliyor. O adamın evinde yok . Kaplubaga iskence eden adamın ahırında silahlar cıkınca
Bu Adamı 7 yıl hapis cezasına carptırıyorlar.
Ve Bu Adam Sonra Diyorki:
Allah beni 7 gunluk iskence icin 7 yıl hapis yatıcam meger allahın sevgili kuluymusumda cezamı ahirete bırakmadı der.
Umarım Bu Hikayeden Birseyler Anlamıssındır.

E herkes bu manzara lara vahset diyor ama
Yuce Allah'ın Eminim Bu Konuda Senden Daha Fazla Dusuncesi vardır...

Ve biliyorsun Yuce Allah ne isterse onu yapar.Bir seye yan der yanar sön der söner...

Jigsaw

Aileden
WithNoFear demiş ki:
E herkes bu manzara lara vahset diyor ama
Yuce Allah'ın Eminim Bu Konuda Senden Daha Fazla Dusuncesi vardır...

Ve biliyorsun Yuce Allah ne isterse onu yapar.Bir seye yan der yanar sön der söner...
Tabii ki daha fazla var. Ama uygulama yok. Zaten biz yan diyince bir şey yanmıyor, sön diyince de sönmüyor. Yaşamı güzel yapan şey bu değil mi?

WithNoFear demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
2x2-5 demiş ki:
jigsaw nerde ?

görmesin bunu.. :?!!
Sinirden ağlıyorum. Tanrı'nın hiç bir şeye müdahale etmemesine isyan ediyorum. Bir kedi sahibi ve aşırı derecede bir hayvan sever olarak (insanlardan daha çok) bütün psikolojim alt üst oldu. Yatıp uyuyacağım birazdan. Söylenecek bir söz yok. Bu insanlar aramızda.. Videonun yorumlarına da bakın. Kaç kişi insanlar ölüyor kedi ölmüş nolcak falan diyor. Bu mantığı kuran insanlar ARAMIZDA! HEPSİNİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM! LANET OLSUN!
Jiggy Allah Gunah-Sevapları Ayırt Etmemiz icin Bize Bir Akıl verdi.
Allah senden beni iyi dusunur. ve yapar elbet bunların cezası bir gun bir yerde odenecek
Hem Sen Hangi Hayvana Eziyet Ettiysen O hayvan Öbur Dünyada Acısını Senden Kat Kat Alır.

Bir Olay vardır:
Adamın Birinin Evine Kaplumbaga Giriyor.Tum Karpuzlarını yıkıyor,catlatıyor.
Adam Bunun Uzerine bir cukur kazıyor.Kaplumbaga Tekrar Geliyor.ve Bu cukurun icine dusuyor.
kaplumbaga cukurun icinde 7 gun kaldıktan sonra adam bu kaplumbaga yı Cıkarıyor.
ve Sonra Yan Komsularının Kacak Silahları Oldugu Tespit Ediliyor.Jandarma Gelmeden Adam o Kaplumbagaya iskence eden adamın ahırına silahları saklıyor.
Jandarma geliyor. O adamın evinde yok . Kaplubaga iskence eden adamın ahırında silahlar cıkınca
Bu Adamı 7 yıl hapis cezasına carptırıyorlar.
Ve Bu Adam Sonra Diyorki:
Allah beni 7 gunluk iskence icin 7 yıl hapis yatıcam meger allahın sevgili kuluymusumda cezamı ahirete bırakmadı der.
Umarım Bu Hikayeden Birseyler Anlamıssındır.

öncelikle evimde 9 aylık bir iran kedisi var.
bu igrenç videoyu izledikten sonra ona tüm sevgimle bi kere daha sarıldım.
bu zavallı ve korumasız hayvanlar ne tür işkencelere maruz bırakılıyor tahmin bile edemezsiniz.
bu kedilerin k*çına torpil sokup patlatan şerefsizler tanıdım ben.
hepsi de yaptıklarını gülerek anlatırdı herkese.

sevgili arkadaşımın hikayesine gelince..
bana fazlasıyla saçma geldi.
bu adam 7 yıl yediyse bu günahı için ahirette ceza çekmeyecek diye birşey yok.
bunu bilemezsin.kimse bilemez.yok ben 1 yıl yattım gerisini ahirette çekeriz falan..
aynı manaya çıkıyor.
sonuç olarak bunu tanrıdan başka kimse bilemez.
onun bagışlama gücünün sonsuz oldugu dogru.

fakat bu tip igrençlikler gördügümde cezalarını çekmeleri için ahireti bekleyesim hiç mi hiç gelmiyor.

ben bu insanları sülesini .................... [küfür yasak olmasa] ulan güzelim hayvanı neden öldürü şerefsiz batıyormu yavru nasıl çırpınıyor ulan bunların ben varya yanıma gelse alırım bi sopa vurvur sonra at kuvete tutbakayım 5 dk güzel oluyormu şerefsiz hepsi gözlerim yaş dolu izlerken öldürüyorlar yavru kediyi resmen :evil: :evil: :evil: :x :x :x Arkaşın dediğibi güçleri anca kediye yetiyor gelsinler insanlarla uğraşsınlar ne oluyo

Jigsaw

Aileden
Güçlerinin kediye yetmesi değil bence. İsrail'in gücü de Filistin'e yetiyor. İyi mi oluyor? Keşke güç kullanılmasa..

Jigsaw demiş ki:
Güçlerinin kediye yetmesi değil bence. İsrail'in gücü de Filistin'e yetiyor. İyi mi oluyor? Keşke güç kullanılmasa..

malesef israil'in gücü, etrafındaki,sayıca nüfusları 200 katından fazla olan tüm arap devletlerine yeter.
ve Türkiye'ye de yetiyor.belki askeri olarak değil ama.
merak etme içimizdeler..

Yukarı Alt