Öncelikle Yardımda Bulunan Arkadaşlar İçin Teşekkürler.

Arkadaşlar Bana Pvp bow ws yönünden çok sağlam build lazım.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Pvp bow yönünden build demiş hacım wiz/cleric yazmışsın :)
@Lelouch
Mbot pil bugu yok ise fire-force-pacheon olabilir armor set giyersin ama mbot pil bugu var ise fire-cold-pacheon yapabilirsin ama cold'ta pasif ve aktif defler o kadar işine yaramaz zaten snowda açamazsın onun yerine dual weapon yapsan Pacheon-Blade-Fire daha sağlam olursun set ise armor olması lazım.

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
ChouseTc demiş ki:
@Lelouch
Mbot pil bugu yok ise fire-force-pacheon olabilir armor set giyersin ama mbot pil bugu var ise fire-cold-pacheon yapabilirsin ama cold'ta pasif ve aktif defler o kadar işine yaramaz zaten snowda açamazsın onun yerine dual weapon yapsan Pacheon-Blade-Fire daha sağlam olursun set ise armor olması lazım.
zaten hep oyuna böyle başlanır.Pvp de king charlar diye aratılır googleden zannedilir açılan charlarla pvp de king olacak.Ama bilmezlerki her char birbirine göre avantajlıdır.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fire Force Pacheon derim ben de. Bow ch yapılandırmaları içinde en çok crit vuran yapılandırma. Bir de forcetaki division eklendi mi işin içine; zorlanmadan kesersin karşındakini.

Takımı
Besiktas
ChouseTc demiş ki:
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
ChouseTc demiş ki:
@Lelouch
zaten hep oyuna böyle başlanır.Pvp de king charlar diye aratılır googleden zannedilir açılan charlarla pvp de king olacak.Ama bilmezlerki her char birbirine göre avantajlıdır.
Vallaha googleden öyle arıyanlar olduğunu ilk senden duyuyorum eu/ch serverda pvp'de alan karakterler bellidir warrior/cleric,Warlock/rogue,Cleric/rogue veya warrior/rogue olur ch çarlarn hali belli kafaya koyup üstün bir set yapamadıktan sonra pvplerde ölüme mahkum oluyorlar.Ama 120 level sınırında blade-fire-force açarsan eu çarlara kafa tutarsın korkmadan ama onun dışında başka çar tanımıyorum :)

Yukarı Alt