joseff demiş ki:
işte yeni bir bot bende bi kaç sorunu var mesela bankaya uğramıyo veya kastıı yerin dışına çıkıyo bazen saatlerce orda takılıp kalıyo bunlar olmasa güzel birbot
Beta olduğu için normal büyük ihtimalle ilerleyen sürümlerde düzeltilecektir.

botun tum ayarlarını yapıyorum uyelıkte aldım ama botu bı turlu aktıf edemedım??botun clıentı acmasını denedım olmadı.S oyuna gırıp denedım yıne clıent bot aktıf olmadı bı yardımcı olrmusunuz

inzar67 demiş ki:
botun tum ayarlarını yapıyorum uyelıkte aldım ama botu bı turlu aktıf edemedım??botun clıentı acmasını denedım olmadı.S oyuna gırıp denedım yıne clıent bot aktıf olmadı bı yardımcı olrmusunuz
Tabi bot için aldığın forum id si ile bot giriş yapmaz Not login yazar o yuzden start client diyince açmaz http://www.botters-heaven.net/viewtopic.php?f=4&t=58 vu link tıklatıp totalacc olusturman lazım id ve sifre onu bota yazacaksın.

Öncelikle ellerine sağlık çok güzel olmuş :headbang: .Sorum şu bu filtre kısmında mesela sox yazıo ona tik atarsak onu topluo mu toplamıo mu ?

kissme112 demiş ki:
Öncelikle ellerine sağlık çok güzel olmuş :headbang: .Sorum şu bu filtre kısmında mesela sox yazıo ona tik atarsak onu topluo mu toplamıo mu ?
Sox tıklayıp apply tıklayınca ıtemler gelır toplucagın itemi seçip toplamak istediğin şekli seçip apply for select tıklıcaksın.

Yardımınız için teşekkürler :) Bir sorum daha var seçtiğimiz itemleri bankaya koymuo çantada kalıo,yada buff basarken kullandığım silahı bankaya atıo bunları nasıl ayarlayabilirim ?

kissme112 demiş ki:
Yardımınız için teşekkürler :) Bir sorum daha var seçtiğimiz itemleri bankaya koymuo çantada kalıo,yada buff basarken kullandığım silahı bankaya atıo bunları nasıl ayarlayabilirim ?
Eşyalar / Ayarlar kısmında Eşyaları kasaya koy çentiğini işaretlemelisin
fakat bu bende hep sorun oluyo alış verişe ilk kasa ile başlıyo kasa bulunamadı
hatası veriyo ve alış verişi tekrarlıyo bende depoya koydurmayıp 6 7 saatte bir kendim koyuyorum eşyaları......

Bazen satcağı şeyleride kasaya atıyo ama çokta önemli değil kasa :D teşekkürler :)

Bot saldırı yapmıyor ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim

_PukA_ demiş ki:
Bot saldırı yapmıyor ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim
mBot ta dövüş/saldırı ayarları/ KS YAPMA çentiği işaretleme boş olsun
bide menzili ii ayarla

Hayatımda ilk defa kendi botumu kendim kullanıyom vede çok güzel kasıyo şuan.Çok güzel anlatmışsın.Çok sağol kardeşim

Yukarı Alt