ArkadasLar Nuker Açtım Şİmdi 31 LwL, Skilleri Şöyle : Fire 30 - Lighting - 30 - ßicheon - 30 CoLd -10, Şimdi NasıL iLerletmeliyim, Ve Fire'n ShielD Ve Diğer Yumruk Skilini AÇmadım Gerksiz Yazıyordu Sitede. Onlarıda AçamaLımıyım, Ve ßu DağıLım NasıL oLuCak CoLd'u Daha Cok iLerletmelimiyim ? yoKsa 10'damı KaLmaLı ? Verildiyse Özür DiLerim ßuLamadım ßu DagıLımı. NasıL oLacak Diye. Ve Sp'm Suanda 1 k kaLDı Farm yapıCam. 35'e Kadar. Sonra 35'te Vericem 40'a Kadar Tekrar Farm Yapıcam. Doğrumu Düşünüyorum Acaßa, Yardım Ederseniz Cok Sevinicem ARkadasLar..

yakin bi sure icinde 90 lvl gelcek 90 lvl gelince sadece 3 sklili maxliga bilcen bnm sana onerim fire i sakin ilerletme kullandin weapon un skilini light ve cold u ilerlet fire kalsin cunku fire i ilerletirsen ielrde cok ezilirsin

aßi ßen Nuker'm En iyi Nukem Fire Nukesi Ve Lighting Nukesi, CoLd'n Nukesi İşe Yaramazki.

light imbue ile 70 light nuke en yüksek damage demektr ileriye yatırım yapan light gider abi fire sönk kkalıyo 70 de :?!!!

ne istediğine bağlı.ben pvp yi takmam unique killer olacağım diyosan fire 90 cold 90 light 90 force 30 .Ama pvp dede etkili olmak istiyosan bicheon 90 cold 90 lightning 90 heuksal 30 Derim.

boroforamir demiş ki:
kaccak şaka mı ypıosun fbli kardeşim fire açmayan nukeci olmaz
herkes görecek bakam firesiz nuke oluyomu olmuyor mu yaklaşık 1 ay içinde ssleride koyarım allahın izni ile hadi bakam

en ii nuker yh full nuker dir fire cold lightning yhda cold light bic en kotu ıhtımalle fire cold bich yap coldsuz nuker olmas snow shield var

Yukarı Alt