SouthWind Tahmin Köşesi
Çeyrek Final
Yarı Final
Hollanda - İspanya (2)
Uruguay - Almanya (2)
A Grubu
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay = 0
17 Haziran
Fransa - Meksika = 1
22 Haziran
Meksika – Uruguay = 2
Fransa – Güney Afrika = 1
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore = 2
Yunanistan – Arjantin = 2
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1
13 Haziran
Cezayir – Slovenya = 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir = 1
Slovenya –İngiltere = 2
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1
18 Haziran
Almanya – Sırbistan = 1
19 Haziran
Gana – Avustralya = 0
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan = 2
Gana – Almanya = 2
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2
19 Haziran
Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1
24 Haziran
Danimarka –Japonya = 2
Kamerun –Hollanda = 2
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay = 1
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya = 2
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – İtalya = 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili = 1
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore = 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili = 2
Portekiz – Brezilya = 0
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2
21 Haziran
İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1
25 Haziran
İsviçre – Honduras= 1
Şili – İspanya = 2
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay = 0
17 Haziran
Fransa - Meksika = 1
22 Haziran
Meksika – Uruguay = 2
Fransa – Güney Afrika = 1
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore = 2
Yunanistan – Arjantin = 2
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1
13 Haziran
Cezayir – Slovenya = 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir = 1
Slovenya –İngiltere = 2
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1
18 Haziran
Almanya – Sırbistan = 1
19 Haziran
Gana – Avustralya = 0
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan = 2
Gana – Almanya = 2
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2
19 Haziran
Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1
24 Haziran
Danimarka –Japonya = 2
Kamerun –Hollanda = 2
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay = 1
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya = 2
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – İtalya = 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili = 1
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore = 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili = 2
Portekiz – Brezilya = 0
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2
21 Haziran
İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1
25 Haziran
İsviçre – Honduras= 1
Şili – İspanya = 2
Uruguay - Güney Kore : 1
Abd - Gana : 2
Hollanda - Slovakya : 1
Brezilya - Şili : 1
Arjantin - Meksika : 1
Almanya - İngiltere : 1
Paraguay - Japonya : 1
İspanya - Portekiz : 1
Abd - Gana : 2
Hollanda - Slovakya : 1
Brezilya - Şili : 1
Arjantin - Meksika : 1
Almanya - İngiltere : 1
Paraguay - Japonya : 1
İspanya - Portekiz : 1
Çeyrek Final
Hollanda-brezilya (2)
Uruguay-gana (1)
Arjantin-almanya (2)
Paraguay-ispanya (2)
Uruguay-gana (1)
Arjantin-almanya (2)
Paraguay-ispanya (2)
Yarı Final
Uruguay-Hollanda (2)
Almanya-İspanya (2)
Almanya-İspanya (2)
Hollanda - İspanya (2)
Uruguay - Almanya (2)