Mayıstayız gelmedi mayıs diyen arkadaşlar ne oldu mayıs haziran diyenelrde olmuş haziranda gelmezse kötü olur kesin bir tarih verse silkroad sitesi güzel olur :)

Takımı
Galatasaray
Silkroad 2 de gelebilir ama silkroad webde islam ırkı ile alakalı birşeyler yazıyor.

evet yıllardan 2018 ve 2019 a 15 gün kaldı bence boşuna ümitlenmeyin ah şu efsane arap ırkı yıllardır herkesin dilinde daha alt yapısı bile belli değil.
artık beklemeyin jc planet ve joymax önce oyunun eksiklerini gidersin de ırk getirmeye kalsın.

evet yıllardan 2018 ve 2019 a 15 gün kaldı bence boşuna ümitlenmeyin ah şu efsane arap ırkı yıllardır herkesin dilinde daha alt yapısı bile belli değil.
artık beklemeyin jc planet ve joymax önce oyunun eksiklerini gidersin de ırk getirmeye kalsın.
dostum konu 7 senelik haberin olsun

dostum konu 7 senelik haberin olsun
bu postu şimdi görünce şaşırdım çünkü yaklaşık yarım saat önce Alexde etrafın sslerini alırken kapı askerleri dikkatimi çekti ve biraz inceledim, gayet güzel tasarlamışlar adamı fakat ikinci adamın suratıda aynı
kendi pimini çeken bir oyun mu olur evet olur, o da silkroad.

bu postu şimdi görünce şaşırdım çünkü yaklaşık yarım saat önce Alexde etrafın sslerini alırken kapı askerleri dikkatimi çekti ve biraz inceledim, gayet güzel tasarlamışlar adamı fakat ikinci adamın suratıda aynı
kendi pimini çeken bir oyun mu olur evet olur, o da silkroad.
hak veriyorum, artık kendince saat sayıyorlar bitişe doğru

Beyler yıl oldu 2020 ve ben seneler sonra tekrar başladım ve ortada ne arap ırkı var ne de bir yenilik. Üçbeş fellow devil falan çıkmış vıp sistemi falan, güzel bu yenilikler ama arap ırkı şart

Aynen ben sroyu 2012 de biraktiktan sonra hep sunu dedim, ancak eski gunlerdiki gibi ciddi bi sekilde baslamam yeni bir irk gelisiyle olur hala o irki bekliyorum :D O lamba alibaba vs seylerle bence yaptilar bu isi irk yerine, sronun azicik kafasi olsa getirir yeni irk ki tum millet meraktan tekrar baslasin

2012de bırakanlar şu sıra hep başlıyor. Kimle konuşsam oyun içinde öyle diyor. Sen de başlayabilirsin bence kral

ExcI

ExcI
Joymax n zaman sitesindeki GAME INFO bilgileri güncellerse o zaman yeni karakterler gelir :uyku:

2012de bırakanlar şu sıra hep başlıyor. Kimle konuşsam oyun içinde öyle diyor. Sen de başlayabilirsin bence kral
aga bizde kapanan defter kolay acilmaz :D Marjinal bir degisiklik lazim race gibi veya grafikler ve oynanis degisir falan. 2005 de efsane grafikti eyw da simdi mortal kombat bile guncellendi yani :D

Fenerbahçenin 4. yıldızı alma olasılığı ne ise Silkroad Onlineda Arap ırkı gelme olasılığı aynıdır.

ExcI

ExcI
Fenerbahçenin 4. yıldızı alma olasılığı ne ise Silkroad Onlineda Arap ırkı gelme olasılığı aynıdır.
Arap ırkının gelme olasılığı o kadar yüksek değil ve o kadar kısada sürmez

Yukarı Alt