Brooklyn

Buralıyım
Sxe not defteri hatalarından çok iyi anlayan biri yardımcı olabilir sana. Fakat bunu ilk defa görüyorum.
Sxe version güncellediğinde bir sürü yeni hatalarıda beraberinde getiriyor. 7.8 sorun yokken 8.0 ile bendede hatalar baş göstermeye başladı .
Ps : Hatanı araştırmaya başladım hacım ^^

Jr.cLex demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
sXe v8.0 >>> Güncellendi.
- Resim Silinmiş.

Bu Hatayı nasıl cozebilirim :?

Bu hatayı Çok aldım Çözümü Anti virusu kapa,Guvenlik duvarını kapa,V23ü İndir

Düzelir...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
AkuLa demiş ki:
Jr.cLex demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
sXe v8.0 >>> Güncellendi.
- Resim Silinmiş.

Bu Hatayı nasıl cozebilirim :?

Bu hatayı Çok aldım Çözümü Anti virusu kapa,Guvenlik duvarını kapa,V23ü İndir

Düzelir...
Vista'ya özel olan sxeler var hacım ^^ Belki bundan kaynaklanıyor olabilir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
AliceCullen demiş ki:
Yaf hacım Asıl sorun not defteri birçok sxe playerinde yaşanıyor ama ben hala bi çözüm bulamadım buna :roll:
Şöyle açıklayayım güvenlikle alakalı birşey
Vista kullanıyorsanız ; Olabilir Çözüm özel olarak vista için yapılmış versiyonu bekleyin
Güvenlik duvarınız açıksa kapatın
Virus programınızı kapatın
Çalışması gerek ama hala çalışmıyorsa bilemem

DİKKAT !!!!

Fre3 hacım kapadım virus programını virus girdi ;
Ben sorumlu değilim pc de aktif durumda olmayan virusler olabilir.
Lütfen bunu göz önüne alınız .

Brooklyn

Buralıyım
Yeni versiyon sXe 8.1 eklenmiştir ^^.
Kod:
rar pass : www.extraloob.com

Brooklyn

Buralıyım
/Güncel
sXe 8.2 Fix 2 eklenmiştir.

Kod:
 rar pass : www.extraloob.com

Fre3sTyLe demiş ki:

sXe Tarihçesi
sXe İnjected 14/11/2006 Tarihinde Arjantinli "Desarrollo de Software" Tarafından Yazılan Gelişmiş Bir Antihile Sistemidir. sXe İnjected Birçok Online Oyun Sunucusunda Son Zamanlarda Yerini Almış Durumdadır. Çünkü
UnitedAdmins (UA)' in 2000 Yılında Yazmış Olduğu "Cheating Death" Adlı Antihile Sistemini 15/03/2007 ' de Artık Güncellemeyeceğini ve Tamamen Desteğini Çektiğini Belirterek Sitede Bulunan Tüm Download Linklerini Kaldırdı. Bunun Üzerine Arjantinli Yazılım Grubundan sXe İnjected Adında Başarılı Bir Anti-Hile Sistemi Geldi. Her Nekadar Cheating Death Gibi Çıktığı Andan İtibaren Cracker' lar Tarafından Kırılsa da Arjantinalı Grup Desarrollo Sürekli Olarak Çıkan Crackli Hilelere Karşı sXe İnjected Sistemini Güncelliyor. Şuan İçin Başarılı Bir Sistem Ama İlerisi İçin Uzun Süre Kalacak Gibi Gözükmüyor.

Desteklediği Oyunlar
Counter Strike 1.6
Counter strike 1.5
Day of Defeat
Natural Selection
Team Fortress Clasic
Deathmatch Classic
Opposing Force
Condition Zero

sXe İnjected ve Karşılaşabileceğiniz Sorunlar ?

Soru 1 : Server ' a sXe İnjected Açarak Giriyorum Fakat sXe İnjected Açık Değil Mesajını Alıyorum ve Oyundan Kickleniyorum Ne Yapmalıyım ?
Cevap 1 : Öncelikle sXe İnjected ' in Sağ Alt Köşede Çalıştığına Dair Simgesini Görmelisiniz. Bilgisayarınızın Sağ Alt Köşesinde sXe İnjected Simgesi Varsa Çalışıyor ve Aktif Durumdadır Demektir. Oyuna Rahatlıkla Girebilirsiniz. Oyuna Girdiğinizde Tekrar Aynı Hatayı Alıyorsanız Bunun Birkaç Nedeni Olabilir ;

A. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait Cd Clientleri İle sXe İnjected 3.4 ' ü Aynı Anda Çalıştırmayın.
B. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait CD Clientleri İle sXe İnjected ' i Yüklemeyin. Yani Bilgisayarınızda Hem Cheating Death veya Başka Bir Client Hemde sXe İnjected Yüklü Olmasın. Bazı Kullanıcılarda Sorun Yaratabiliyor.

Soru 2 : "dll enject edilemedi" Şeklinde Bir Hata Alıyorum Nasıl Düzeltebilirim ?
Cevap 2 : Makinada Kurulu veya Aktif Olan Firewall ve Antivirüsleri Kapatarak Tekrar Programı Çalıştırmayı Deneyin. Oyuna Girdiğinizde Tekrar Aynı Hatayı Alıyorsanız Bunun Birkaç Nedeni Olabilir ;
D. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait Cd Clientleri İle sXe İnjected 3.4 ' ü Aynı Anda Çalıştırmayın.
E. Cheating Death veya Farklı Serverlara Ait CD Clientleri İle sXe İnjected ' i Yüklemeyin. Yani Bilgisayarınızda Hem Cheating Death veya Başka Bir Client Hemde sXe İnjected Yüklü Olmasın. Bazı Kullanıcılarda Sorun Yaratabiliyor.

Soru 3 : Bilgisayarı Açıyorum "sXe İnjected 7.8"i Başlatıyorum. ve Bir Süre Sonra Bilgisayar Kendiliğinden Restart Atıyor. Nedeni Nedir ?
Cevap 3 : Bu Sorun ; Aynı Bilgisayarda Hem Cheating Death Hemde sXe İnjected Kurulu Olduğu Zaman Bazı Kullanıcılarda Ortaya Çıkmaktadır. Öncelikle Cheating Death ve sXe İnkejected ' i Bilgisayarınızdan Kaldırın. Daha Sonra Sadece sXe İnjected Kurun. Bir Süre Bu Şekilde Bilgisayarınızı Kullanın Sorun Büyük Olasılıkla Devam Etmeyecektir.

Soru 4 :sXe acıp oyuna girince kaspersky anti-hile programı counter-strike da virus buluyor ve programı kapatıyor ?
Cevap 4 : Sxe İnjected ' i aşağıda Verdiğimiz Download Adresinden Sadece TeknoTR Sunucularındaki ve Resmi Sitesinde Bulunan Linklerden İndirseniz Sizin İçin Daha Güvenli Olacaktır. Çünkü Ekibimiz Kasperksy İnternet Security 7.0 Programı İle Tarama Yaparak sXe İnjected 3.4 ' ü TeknoTR Sunucularına Upload Etmiştir. Ayrıca Siz İndirdikten Sonra Tekrar Tarama Yapabilirsiniz...

Kod:
Rar password: www.extraloob.com

/Güncel.

benım pc sxe yuklemıyor bılgısayar yonetıcısı olmanız gerekmektedır bu programı acmak ıcın :/ sxe olmadan hıcbır severde oynayamazmıyım ?

Yukarı Alt