////Türk-Aion Private Server

[GM] TheLastHawk
[GM] Salvation

Server Tamamlandı Ancak VDS mız olmadıgı ve fiyatları cok yuksek oldugu ıcın hamachi'e muhtac bir server o bakımdan 15 kısı gırebılecek belkide 20-25 dir bilmiyorum hamachi nekadar dayanırsa ama merak etmeyin biz bize oldugumuz için eğlence doruklarda ilerki dönemlerde VDS e gececegız ve bu sınır sınırsız olabilecek

--------------------------------------------------------------------------
Bu kadar bilgi yeter şimdide biraz serverden bahsedeyim
--------------------------------------------------------------------------
Serverin Özellikleri:

NOT:Orginal server ile aynı özellikte ben sadece farklılıklarını soyleyecegım.

*Autocreate var yani kafanıza gore id pw ile girebilirsiniz
*Kesinlike Free
*Çok gelişmiş bir karakter yaratma ekranı,bu ekran sayesınde kendi yuzunuzu yaratabılır ve eglenceyı katlamıs olursunuz.
*Oyunda yazısmak bazen can sıkıcı olabılıyor ıste o anlarda konusmak en guzel ıs degılmı ? evet bu oyunda mıkrofonunuz varsa konusabılıyorsunuz ve sesınızı herkes duyabılıyor.
*Herkes ilk başladıgında kanatları oluyor herhangi bir görev yapmak zorunlugu tasımıyor oyun (beni cok germişti gorevler o yuzden bunu yapmayı borc bıldım )
*Ucma süresi 36000000 yani dilediğinz gibi ,dilediğiniz kadar uçabilirsiniz
*istediğiniz her yere dilediğiniz gibi ucabılırsınız Aionda havada ucan ejderhalar gorursunuz ama ulasamazsınız ya orgınal oynuyanlar bılırler benm serverımde bınebılırsınız bıle
*Özel pvp alanları mevcut bu alanlar gokyuzunde kendı cızımımle olusturdugum alanlar muthıs manzaralarda dueollu keyfı ayrıca ucurumdan atarsanızda galıp gelıyorsunuz bı nevı adrenalın

Şuanlık Rateler
----------------------------
*Server Exp Rate:1000
*Server Quest Rate:2000
*Server Drop Rate:1000
----------------------------
/////////Son Güncellenenler..

*Eksik Görevler Tamamlandı.
*Özel itemler verilemiyordu o sorun değildi ama orginalinde veriliyormuş diye duyduğum için ekledim.
*görevlerin gönderdiği alanlara teleportlarda buglar vardı onlar çözüldü artık sorun yok
*GM ler direk lv verdklernde hp artmıyordu o sorun çözüldü.
*Diğer prevate serverlerde olmayan yeni moblar,yeni mapler eklendi.
*Özel itemler eklendi.
*Yeni Komutlar eklendi(GM ler için. )
*Diğer privatelerde olmayan ancak orginal serverde olan skiller eklendi.
*Tüm privatelere girenler tek sorunudur bu .efek sorunu orginal serverdeki gibi olmaz skiller ancak o sorunuda çözdüm efekler orginal serverdeki gibi (en cok keyif aldıgım bolum bu . )
*Abyss Gate Teleportları sorunları giderildi.Bu kapı iki ırkın birbirleriyle kapısmalarını saglıyacak kalelerıne ısınlınıyor oyuna zevk getiren olayda buydu .) bazı privatelerde yok ama bizde var
*Premium Accounts eklendi.Yani bu üyeliklere sahip olan kullanıcılar 2 kat exp,DP,kinah(oyundaki para birimi.) ne sahip olacaklar.

NOT:Oyun Orginal Aiona en yakın Private Server olma yolunda hızla ilerliyor.Hiç bir sorun kalmadı tek sorun update oda benim için bir zevk hala oyuna başlamayı düşünmeyenler var ise çok şey kaçırdıklarını Videolarımızdan izliyip anlıyabilirler o videolardakileri bizim serverimizde yapabilirsiniz ancak diğer yabancı uyruklu insanların açtıgı Privatelerde rastlıyamazsınız(kesin konusmuyorum 2 private oynadım ıkısındede yoktu cogu.)
--------------------------------------------------------------------------------
Server'e Girmek Yahut Daha Fazla Bilgi Almak İçin Ekleyiniz.

iletişim. ---> mailto:[email protected] yada mailto:[email protected]
-----------------------------------------------------------------------------------
Oyunun içine çıkartın indirdiginiz launcheri aionun içine atıcaksınız
http://uploaded.to/file/yh2iuq

Hamachi Ağ Adresi:Türk-Aion Prevate Server
Şifresi:123

//////////////Oyundan Grüntüler

Serverımız Gerçek aiona benzemektedir hiç bi privatede bulunmayan skill mob ve maplar vardır herkezi bekleriz Yakında Vds ye geçilip server full online oluncaktır

[GM] Salvation

Yakında 55 level itemler eklenicektir şuan yapım aşamasında

Arkadaşlar server sorunsuz her geçen gün yeni şeyler ekliyorum.

Lütfen bizleri yanlız bırakmayın :)

Herkesi bekliyoruz.

[GM] TheLastHawk.

Saygılar/Sevgiler.

--------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------
//////////18.06.2010 Güncelleme;

*Lv sınırı 60 a yükseltildi.
*İtemler update edildi,55 lv itemler eklendi.
*Yeni maplar eklendi.
*Rift alanları eklendi.
*60 lv lere özel Race ler eklendi.
*Bazı kısımlar Türkçeleştirildi.
*Skiller 60 lv e kadar eklendi.
*Database yedek alındı.
*Server Stabilitesi artırıldı.

-----------------------------------------------------------------------------------------
18.06.2010 Güncelleme ait resimler;;

-----------------------------------------------------------------------------------------

[GM] TheLastHawk

Saygılar/Sevgiler.

///////////20.06.2010 Update.

######################Oyuna Giriş##############################

Oyunun Linki --> http://na.aiononline.com/board/notices/view?articleID=300&page=

*http://gamezaion.com/Gamez%20Aion%20Installer.exe bu update dosyasını ındırıp oyunun kurulu oldugu yere kurunuz.
*Oyun Public Olmuştur,Hamachiden Kurtulduk
*Oyuna isteğe göre Nude Patch ekleyebilirsiniz.(Çıplaklık )

Buyrun Yeni Dosyalar. ----> http://www.dosya.tc/cC13ol/T_rk-AionPrivateServer20.06.2010Patched.rar.html

Not:Hamachiye İhtiyacınız Yok artık

[GM] TheLastHawk

Saygılar/Sevgiler.

Aion Online bir yaşam tarzı oyun değil :)

Silkroad,WoW,Knight,Cabal,Cs :) ..... vs bir sürü oyun oynadım Aiona arkadaşımın önerisi üzerine bi göz atmak istedim ve çıkamadım adeta büyülendim okadar büyük bir map ki 3 haftadır oynuyorum hala gormedıgım hıc gitmedıgım yerler var:) okadar kapsamlı bir oyun ki hala bilemdiğim özellikleri var öğreniyorum yavas yavas :)

Bence Hayatımda Oynadıgım En Güzel Oyun !

birde hostunuzun özellikleri nedir lag oluyormu oyunda onun için soruyorum yazarsanız sevinirim

hala online ise gelebilirim.bu arada hostunuzun özellikleri nedir? vps-deciated-vds ? sınırsız-sınırlı trafık ?

Tekrar hamachi ye geçmişler summer7: ve verdikleri msn adresindeki kişi yazdıklarıma cevap bile vermiyor summer2: Artık para verseler o server da oynamayız.Infinite AION a başladık biz

sXy

rank8
indirdik güvenip size serveriniza simdi giremiyoruz 11gb oyun indirdik boşa gitti

Yukarı Alt