- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Karakter böyle olursa ne çeşit zırh giyecek?
Robe'mu Light Armor'mu Heavy Armor'mu?
Hangisini tavsiye edersin?
Alternatif zırh seçeneği hangisidir?
Kesinlikle kullanılmaması gereken zırh seçeneği hangisidir?
Bu tip bir karakter Warrior&Cleric'den üstünmüdür?
Pvp'de iyimidir?
Gereken sp miktarı 1.800.000 küsür demişsin..
Bu sp sadece senin aç dediklerin için mi geçerli,yoksa 3 şık içinde mi geçerli?
Şimdiden teşekkürler...

MaRJiNaL çogu guiden gibi buda bir harika... Warlock skilleri hakkında güzel bi guideye ihtiyacım vardı ve bu ihtiyacımı resmen karşıladın :D 1h-2h-d.Axe / warlock buildi yapıyorum benim hesabıma göre 2.500m sp gerekliydi şimdi ise 2.054m e düştü zamandan kazandım teşekkürler...

rosense demiş ki:
heryerde biri çıkıo bole str-int soran
@rosense
Arkadaşım
Konuya yazmayacaktım fakat yazını görünce yazma gereği gördüm.,
birincisi adam str mi, int olacağını bilmiyor ve tabiki soracak, herkes oyunda professyonel değil ve herkes herşeyi bilemez,
Sen ultra zeki olabilirsin ve herşeyi bildiğini düşünebilirisin amma arkadaşımız ukala değil ve sana göre doğal olarak senin kadar zeki de olmuyor ve herşeyi bilmiyor olabilir,onun içinde soruyor int mi yoksa str mi olacak diye ?
Son söz, burası bir forum bilmeyen sorusunu sorar bilen cevaplar, yorumu olmayan ise yazmaz, ukalaca "heryerde biri çıkıo bole str-int soran" demekle bir yere varamayız.
istemeyerekde olsa bir sözde Moderatör ve Admin arkadaşlarıma söyleyeceğim, soru soranları böyle küçük görenlere lütfen uyarınızı yapınız.

yaw öle de :d oyunu benim gibi bilmeyenler var.mecburan soruoz int mi stc mi die.int mi olcak şimdi böle bi karakter :D

rygy009 demiş ki:
yaw öle de :d oyunu benim gibi bilmeyenler var.mecburan soruoz int mi stc mi die.int mi olcak şimdi böle bi karakter :D
full str bro. . ayrıca bna sorarsan robe gyersen daha ii olur :thumbsup:

warlock/cleric 110 a ff icin 2.5 m sp istio [gereksizleri açmadığım halde] bu nası 1.5 m oluyor anlamadım

güzel olmuş.

Yukarı Alt