Server
Efes
Takımı
Fenerbahce

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Ellerine sağlık hacım teşekkür ettik.

/Sabittir. :kalp:

Xperyon

Bilgiliyim
Arms Warriorlar vs'lerde kırıp geçiriyor tek gücü frost mage sökmüyor bilginize :) Ben hala 1e1 de bir frost mage kesebilmiş değilim :)

Tauriel

Öğretiyorum
sa arkadaşlar ben oyunu indiriyorum ama catalyzm yok kendi sitesinde direk mınts of padarıa war o iniyor sorun su bu wow un birsürü oyunumu var mesela mınts of padarıa war farklı catalyzm farklı bir oyunmu bunu çok merak ediyorum.

Takımı
Fenerbahce
Bakıyorum yeni konu heralde bir bakıyorum hortlatılmış konu makara: makara:

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
sa arkadaşlar ben oyunu indiriyorum ama catalyzm yok kendi sitesinde direk mınts of padarıa war o iniyor sorun su bu wow un birsürü oyunumu var mesela mınts of padarıa war farklı catalyzm farklı bir oyunmu bunu çok merak ediyorum.
World Of Warcraft tek bir oyun ötekiler ek paketleri ( burning crusade,wrath of the lich king,cataclysm,Son olarak Mists of pandaria ) birde oyunu bedava oynayamazsın haberin olsun.Trial olarak oynarsın ondada hemen hemen herşey kısıtlı 20lv max takas yok pm yok vb.Ek olarak konu başlığına gelipte okumadan yorum yapan tek seni gördüm :P

Unfaithful demiş ki:
:mrgreen:

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Erebor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Erebor demiş ki:
Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
World Of Warcraft tek bir oyun ötekiler ek paketleri ( burning crusade,wrath of the lich king,cataclysm,Son olarak Mists of pandaria ) birde oyunu bedava oynayamazsın haberin olsun.Trial olarak oynarsın ondada hemen hemen herşey kısıtlı 20lv max takas yok pm yok vb.Ek olarak konu başlığına gelipte okumadan yorum yapan tek seni gördüm :P

Unfaithful demiş ki:
:mrgreen:
Lonely Mountain'daki arkadaş alkis: ücretli olduğunu biliyoruz oyunu araştırmadan indirmedik ayrıca okudum,Yukarıdakileri anlamadığım şeyleri soramıyacaksam ne anladım ben böyle forumdan :lol:

Yukarı Alt