- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel olmus ben bu built i acıcam ama full STR mi INT mi felan onlarıda yazssan ??? daha yeniyimde silkroad da :D

TrowZeeN

Öğretiyorum
kaankaankaan demiş ki:
Çok güzel olmus ben bu built i acıcam ama full STR mi INT mi felan onlarıda yazssan ??? daha yeniyimde silkroad da :D
kac yıllık sro playerları kullanamıyor bu buildi.. daha yeni birisine cok agır kaçar birader :curtain:

yeni dediysek o kadar da deil :D 1 yıldır felan oynuyorum 70lv warior 65lv warlock felan var bu built dide denicem ama bi söyleseniz ne oluo mu STR mi INT mi ???? veya hybirt felan ?

matr0ck

Öğretiyorum
kaankaankaan demiş ki:
yeni dediysek o kadar da deil :D 1 yıldır felan oynuyorum 70lv warior 65lv warlock felan var bu built dide denicem ama bi söyleseniz ne oluo mu STR mi INT mi ???? veya hybirt felan ?
full str

insan warlock skillerini açmaya başlayınca hepsini açmak istiyo kendine engel olamıyo sonra gereksiz sp harcanıyo

ya arkadaş vuruş skillerindeki 40lık bide son skilini kapalı yapmışsın aklına yatıyormu?

evet xbow şart çünkü fire wall olnca debuflar tutmuyo fire wallı kırmanın tek yolu uzaktan long + fast dayıycan seri seri fakat str de olsa sonçta rogue debufları atarken dayanmk için yüksek br bi kalkan + güsel bi set lazım

sonkale01 demiş ki:
evet xbow şart çünkü fire wall olnca debuflar tutmuyo fire wallı kırmanın tek yolu uzaktan long + fast dayıycan seri seri fakat str de olsa sonçta rogue debufları atarken dayanmk için yüksek br bi kalkan + güsel bi set lazım
firewall ı xbow la nası kırıcan anlamadım firewall mag def. sahp değilmi xbow phy vuruor chin gibi karıuşıkta değil eu bu nası olucak anlamadım :S firewall'ı kırmann tek yolunun warlock rod veya cleric rod yada bard (hanqi buildse işte :D ) olduğnu sanırdım

Dagger/Warlock gerçekten güzel damageler alabileceğiniz bir builddir.Ama dagger biraz hız ister o yüzden warlockun 2.seri debuff ları bizim savaş stratejimize ters düştüğü için gereksiz derim.Hız demişken dotlara da girelim aslında çok gerkli değiller böyle bir builde ama sp çoksa bnm önerim 2. ve 3 skilleridir.Nedeni ise en hızlı 2 dot bular :D Stunın 2.skilli gördüğüm her yapılandırma rehberine yazdığım gibi tamamen gereksiz.Ayrıca slumberın 2.si 1.yi basınca kapanıyor yani ha iliki ha ikincisi ayrıca 2.skill yavaş o yuzden 1.slumber yeterli olacaktır.trapların ilkine gerek yok 2. daha sağlam damage ler veriyor :D Panac de bence warlock da pek kullanışlı bir skill değil :D

Yukarı Alt