Bu rougeler cok garip charlar tam öldü derken bir critic sen yerdesin çok pis vuruyorlar...

Eline saglık güzel build...

BaZinGa demiş ki:
Dagger/Warlock gerçekten güzel damageler alabileceğiniz bir builddir.Ama dagger biraz hız ister o yüzden warlockun 2.seri debuff ları bizim savaş stratejimize ters düştüğü için gereksiz derim.Hız demişken dotlara da girelim aslında çok gerkli değiller böyle bir builde ama sp çoksa bnm önerim 2. ve 3 skilleridir.Nedeni ise en hızlı 2 dot bular :D Stunın 2.skilli gördüğüm her yapılandırma rehberine yazdığım gibi tamamen gereksiz.Ayrıca slumberın 2.si 1.yi basınca kapanıyor yani ha iliki ha ikincisi ayrıca 2.skill yavaş o yuzden 1.slumber yeterli olacaktır.trapların ilkine gerek yok 2. daha sağlam damage ler veriyor :D Panac de bence warlock da pek kullanışlı bir skill değil :D

rouge kullanmayı bılen perfect bı arkadas :) thx

pekı ben dagger-rouge char kasıyorum suanda 70 lvl de amacım pvpde chn charlara koksokturmek ve partyde yaratıkların hızlı olmesını saglamak bunun ıcın bu yapılandırmaya eklenıcek skıller varmı _?

chn charlara koksokturmek dıyınce yanlıs anlamayın full ınt bowcu charım var 5 yıldır onu oynuyorum ancak eu daggerlar da cok hosuma gıdıyor daggerı wow dada cok ıyı kullanıyordum burdada denemek ıstedım :)

ben yaptım 111 lv oldu. sağlamda oldu. tavisye ederim :thumbsup: lakin skilleri kendi ihtiyacınız ve pvp stilinize göre oluşturun aynı şekilde skill dizilimlerinizi de. o da pvp yapa yapa oturuyor.

TrowZeeN demiş ki:
kaankaankaan demiş ki:
Çok güzel olmus ben bu built i acıcam ama full STR mi INT mi felan onlarıda yazssan ??? daha yeniyimde silkroad da :D
kac yıllık sro playerları kullanamıyor bu buildi.. daha yeni birisine cok agır kaçar birader :curtain:
adam haklı hemde ne agır kacar ben kasiyorum su an hem zevkli hem seri hemde uniqte rahatım ama xbow eklesek daha bi iyi olmaz mi kasildigimiz moba gore silah degistiririz ? :D

Yukarı Alt