orh@n demiş ki:
7 dg sos silahı kırdım 8 lv advanced elixir çıktı ama bunu 8dg staff a basamıyorum neden?
sox item kırıp elde edılen ixir sadece sos ıtemlere basılıyor. ayrıca +5 ve uzerı düz item kırılıp da cıkıyormus o cıkanlar da duz ıtemlere basılıyor. ama kesın cıkcak dıye bısey yok lucky stone gibi düşün duz ıtemlerden cıkacakları. + ne kadar artarsa cıkma sansı be derecesının artma olasılıgı da o kadar artıyor. mesela 9d +9 düz item kırınca 10d ixir cıkma olasılıgı +5 kırmaya oranla cok daha fazla. fark ettıysenız herkes 9d +7 +8 +9 cok kullanılmayan silahlardan arıyor sırf kırıp ixir dusurmek ıcın =)

orh@n demiş ki:
tmm anladım şimdi yani +7 fln mı kırmam lazım zor :(
+5 ve üzeri kırılınca dusuyor normal ıtemlere basılan advence ixir. fakat düşme sansı %100 değil. luck stone dusurur gibi bazen dusuyor bazen dusmuyor. ben 2 tane düşürdüm birini staffa bastım +9 yaptım dığerini 2hand e bastım +10 yaptım. satarken de bayagı bi para edıyor duz ıtemlere basılan advence weapon ixirler

Aklıma takılan şu ki eğer bende advanced elixir kullanılmış bir silah varsa, farzedelim +5 oldu, daha sonra ben bir elixir daha basarsam ve fail olursa, +1 mi olacak 0 mı? :roll:

Yani advanced elixir effect [+1/+2] yazısı kalkar mı?

Bir ben bir bilgi paylaşayım Normal [ +5 ] item kırdığınız zamanda [+1 %100] A Class advanced elixir veriyor :wink1:

Paylaşıldıysa Görmedim :)

sadece 11D ıtemlere mı basılır bunlar normal dıyelım 9D bır sılaha basılabılır mı?

extraloob demiş ki:
kaos77 demiş ki:
son bir şey bu advanced elixirler her türlü itememi yoksa sadece sox itemleremi basılabiliyor, bu forumda biyerlerde sadece soxa basıldığı yazıyo yerini unutdum.

sadece SOX itemlere basılacak :muck:

tüm itemlere basılıyo galiba, itemlerin altında uygun yazıyo çünkü

sos kırdırınca a düşüyo sürekli, som sun bozdurunca b mi düşüyo acep ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
ADVANCED ELIXIR A GRADE VE B GRADE HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Elixir'lerin üzerine nerede kullanılacağı yazılıdır.

Special thx to extraloob.com :kalp:

Saygılarımızla,

/ Güncel

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
ADVANCED ELIXIR A GRADE VE B GRADE HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Elixir'lerin üzerine nerede kullanılacağı yazılıdır.

Special thx to extraloob.com :kalp:

Saygılarımızla,

/ Güncel

JetHomme demiş ki:
extraloob demiş ki:
bi elixir'ler sos-som-sun item kırılıp elde edilecek, 11dg de sadece soc kırılıp çıkacak ve magic pop'ta olacak oradan 10 silke kumar oynayıp düşüreceksiniz ve en güzeli stallarda satılacak.

%100 +2 basıyor diyoruz halen inanmıyorum diyorlar ya şaka gibi ahahahaa :)))
Abi yazık sana gelen şu sorulara bak ya :lol: :lol:
e napsınlar bilmiyolar tabi sorucaklar extraloob ta bu forumun admini ilgilenecek tabi... siz bu forumda bilgi edinmek isteyenlere böyle mi yapıyorsunuz?

Bilgiler hala biraz eksik gibi. Mesala sox A grade Advanced elixirlerde var. Neyse biraz toparlayalım.

1) Oyunda 2 türlü advanced elixir var sox ve normal . Bunlarda kendi arasında 2 ye ayrılıyor A ve B grade. Yani normalide, sox olanda A veya B olabilir. A Grade +1 B grade +2 Basar.

2) Bildiğiniz gibi advenced elixirlerin 1 den 11 kadar dereceleri var. Yani 10D advanced elixiri 11 D iteme basamazsınız. Lakin 11D advanced elixiri 10D iteme basabilirsiniz.

3) Normal advenced elixirleri düşürmek için +5 ve üzeri item kırmanız lazım. Sox düşürmek içinde sox kırmanız lazım. Unutulmamalı kesin düşecek diye birşey yok.

4) Sox elixirler sos,som,sun ve son'a basılır. Normal advenced elixirler normal itemlere basılır.

bunu nasıl basıcaz ve kullanıcaz peki hangi tür itemelre biraz daha açarmısnız konuyu

diyelim +7 ye b granade bastık +9 oldu ama gözümüz doymadı bi elixir daha bastık yanarmı-yanarsa +2 mi kalır- yandığı için tekrar advanced kullanabilirmiyiz
teşekkür ederim

bayilk demiş ki:
diyelim +7 ye b granade bastık +9 oldu ama gözümüz doymadı bi elixir daha bastık yanarmı-yanarsa +2 mi kalır- yandığı için tekrar advanced kullanabilirmiyiz
teşekkür ederim
sadece bir defa basılıyor

bu açıklama yanlış değilmi

A grade elixirler sos - moon kırdırınca düşüyor.
Bgrade elixirler belki moon ama kesin sun kırdırınca cıkıyor.
sox item kırdırınca cıkanlar sos olanlara basılıyor sadece

ama +5 ve üzeri normal item kırdırınca sos olmayan itemlere basılan Adv. elixir çıkıyor.
benim bildğim kadarıyla böyle.
Fakat Magic popta elixir bölümünde ADV. elixrleri bulamadım magic poptan düşmüyor sanırım ..

Yukarı Alt