rapboy46 demiş ki:
xPriSonBreaK demiş ki:
%100 tutacagını sanmıyorum eğer öyle olursa millet +16 basar bunlarla ne anlamı kalır oyunun :/ parası olan yine show yapıcak desenize
hep öyleydi zaten[/quote
Magic pop'tan ve sox item kırdırarak ulaşılacak bir ixir bırakta %100 tutsun:D

extraloob demiş ki:
kaos77 demiş ki:
son bir şey bu advanced elixirler her türlü itememi yoksa sadece sox itemleremi basılabiliyor, bu forumda biyerlerde sadece soxa basıldığı yazıyo yerini unutdum.

sadece SOX itemlere basılacak :muck:

yani bu demek oluyorki sox itemin varsa basarsın yoksa elindeki normal +9 veya +10 silahına basarım diye hiç heveslenme diyorsun :D bende en baştan sonuna kadar bi ilgiyle okudum ama son yazın bitirdi kısmet artık :) sox item düşürelimde bi + basması kolay :wink1:

peki mesela sox +8 iteme bu B elixirden bastık +10 oldu sonra çılgınlık yaptık +11 denedik yandı +2 ye mi düşcek? ya da +0 olursa bir daha basamıycak mıyız bu itema :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10urhan demiş ki:
peki mesela sox +8 iteme bu B elixirden bastık +10 oldu sonra çılgınlık yaptık +11 denedik yandı +2 ye mi düşcek? ya da +0 olursa bir daha basamıycak mıyız bu itema :)
item yanarsa advanced elixir özelliği kalır +1 elixir basıldıysa +1 olur +2 basıldıysa +2 olur.

bende som +9 staff var ve advanced elixir var üstünde yıldız geçen bassam +2 mi basar yoksa +1mi?

bide bunların üstünden yıldız geçmeyen var :S aklım karıştı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaviTutku demiş ki:
bende som +9 staff var ve advanced elixir var üstünde yıldız geçen bassam +2 mi basar yoksa +1mi?

bide bunların üstünden yıldız geçmeyen var :S aklım karıştı.

A mı B mi yazıyor ona bak bakalım :coffee:

Her sox itemden veriyor garanti, sun B grade veriyor eger 9D Sox parçalarsanız 10D alırsınız 10D parçalarsanız 11D alırsınız 1 Dg yüksegini veriyor :beer:

benim bikac sorularım olucak.

45 lwl sos item kırsam ondan çıkan A Veya B advanced elixir çıkarmı ? çıksada kaç lwl çıkar ? çıkan elixirin lwlı mesela 4 ise 8 degree iteme basabilirmiyim ?
advanced B elixir +5 olan bi itemi kesin +7mi yapıyor yoksa +0 olan itemimi kesin +2 yapıyor ?

cevaplarınızı bekliyorum :D:D

Beijo

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
kaos77 demiş ki:
son bir şey bu advanced elixirler her türlü itememi yoksa sadece sox itemleremi basılabiliyor, bu forumda biyerlerde sadece soxa basıldığı yazıyo yerini unutdum.

sadece SOX itemlere basılacak :muck:
sadece sox itemlere basılacak diyorsun hacim ama normal bi itemin üzerine gelince "Able to use Advanced elixir " yaziyor ? bence normal itemlerede basılıyor...

Bende 3 tane level 10 A grade Elixir vardı.9 degre sosları kırarak cıkarmıştım
81+5 Garment Sos cheste bastım birini +6 oldu.Yalnız geri kalan elixirleri kullanamıyorum.Başlka itemlerde deniyorum fakat olmuyor.
10 lvl elixiri neden 9 veya 10 degre giysilere basamıyorum ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
adamlar duz +11 leri zorluyor artı kbunlarla +9 cocuk isi olur +11 +13 gormeye baslariz

SON item'lara fazla zorlayamazlar tek hakları var hemen basmak isteyecekler +8 yapan zor çıkar bence :coffee:

ya anlamadım farketmeden kıyafeti 7dg sanıodum 6 dg imiş 7lv elixir alıp 6dg kıyafete bastım nası oldu 1 lv düşüklere fln basılıo mu?

7 dg sos silahı kırdım 8 lv advanced elixir çıktı ama bunu 8dg staff a basamıyorum neden?

Yukarı Alt