pure nuke saf nuke demek light cold fire kullanırsın veya birini degistirir force yaparsın bana göre Fire Light Cold Pure Nukerdir.
Bende Pure Nuker kasıyorum arkadaşlar sizce nasıl bir yapılandırma ? (110-Fire 110-Light 110-Cold)

Sa aga Ben fire lighnigt bowum acaba 100fire 80 light 100 pacheon 20 cold yapsam güzel olurmu yoksa hepsini 100lim coldu acimi şimdiden tşkler.

solve87 demiş ki:
aga bn nuke acıcagımda skill olarak ne açmalıyım ve ne giymeliyim bide pure nuke nedemek
şimdiden saol
Cold Light Bicheon,garment giyin.İstersen kendi zevkine görede skill açarsın mesela bicheon'dan hoşlanmassın spear açarsın vs. Pure nuke cold light fire yapılandırması. :thumbsup:
diehuman1106 demiş ki:
pure nuke saf nuke demek light cold fire kullanırsın veya birini degistirir force yaparsın bana göre Fire Light Cold Pure Nukerdir.
Bende Pure Nuker kasıyorum arkadaşlar sizce nasıl bir yapılandırma ? (110-Fire 110-Light 110-Cold)
Aynen.110 fire cold light 8) Ama pvp yaparken silah skillerine ihtiyaç duyabilirsin. nese:
brs2488 demiş ki:
Sa aga Ben fire lighnigt bowum acaba 100fire 80 light 100 pacheon 20 cold yapsam güzel olurmu yoksa hepsini 100lim coldu acimi şimdiden tşkler.
20 cold pek işine yaramaz gibime geliyor.Light 100e çekersen parry ratio artar.Daha az stun vs. gibi yararları var... :thumbsup:

Hmm teşekürler bi kac yapilandirmada gördüm bende hazir lwl az ken yapim snowu kullanırım demiştim.

Kardeş Light/cold nuker aççam heuksalmı açayım ?? bicheonmu?? full int olcak ve hangi set giymeliyim?

sadece force olacak bi charım var acaba ne giydirsem str mi olucak yan build acmam gereklimi?

Masterylerden sadece Force mu ?
Str ise Bir silah birde buff skili seçersin..
Örnek Heuksal/Fire/Force

yok ben sadece forceyi kastettim, full force açıp maxlamaktan bahsediyorum biliyosunuzki forcenin ilerki skilleri cleric i bile geçicek derecede

benimde size sorum şu olacak ben farm yapıcamda 3 yıl önce bıraktım şimdi hiç birsey aklımda degil sizce hangi charı acmalıyım bana yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok tşkler

103 lvl fire cold glaive çarımı fire force glaive ye çeviriyorum üstümde garment set var nova armor set veya normal protector set yapıyımmı yoksa garment durması daha mı iyi?

95 lvl ff çin bow/fire/cold charım var.540k sp si durmakta.charı blader yapmak istiyorum.bu lvlde cevirmem mantıklımı? ayrıca elimde kalan sp ile 105 lvl e kadar idare edebilmek için hangi skilleri açmalıyım.charın kasılması esnasında pvp yapmayı dusunmuyorum.sadece pve için gerekli skilleri yazarsanız sevinirim.tesekkurler.

Milano demiş ki:
STR' nin phy. defansı yuksek mag. defansı dusuk olduğu için mag. açığını garment ile kapatırsın.
Ayrıca light açık değil armora gore %20 daha hızlı koşarsın garment giydiğinde.
Artık bunlar tarıhte kaldı Full str charlarda artık garment 11dgde ıse yaramıor.Full garment nova setımı sattım yerıne daha hesablı nova pro setımle daha ıyıyım kı force skılın acık.Ayrıca force skılındekı mana skılını upladıgın zaman hybrıd oluyorsun bır nevı!Buda garmenttekı mag defansını%80karsılıyor.Su anda full str blade oynuoyrum pro gıydırdım.Buıld Fıre110+Bıcheon110+cold20+force90 serverda eu+chın kesebılen nadırdır.Kı 104lvldır su anda.Sunuda dıyebılırsınız force 90lvlde ne ıse yarar.Cok ıse yarar unıversal pıl kadar etkılı olmasada genede benım ısımı goruyor.Artı olarak dıvısıonları 110max cleıctekı holy speel skılıne gecmıyor demeyın defalarca denedım gecıyor.

ciho35 demiş ki:
benimde size sorum şu olacak ben farm yapıcamda 3 yıl önce bıraktım şimdi hiç birsey aklımda degil sizce hangi charı acmalıyım bana yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok tşkler
olumsuz bır buıld ıstıyorsan Chın olarak blade eu olarak warıor clerıc.
yok ben hızlı kasan cabuk moob kesen bır buıld ıstıyorsan chınde spear euda wızzard.
Kollay gelsın :muck:

kivi515 demiş ki:
103 lvl fire cold glaive çarımı fire force glaive ye çeviriyorum üstümde garment set var nova armor set veya normal protector set yapıyımmı yoksa garment durması daha mı iyi?
bu aslında senın glavıe kullanım tarzına baglı pvpde glavıe ve shıeldı aynı anda kullanabılıyorsan garment ıyıdır.Ama yerınde olsam pro gıyerdım force olacagın ıcın mp degerı yukselcektır.Int charların vurusu dusecektır.
Kolay gelsın

mrufuk34 demiş ki:
95 lvl ff çin bow/fire/cold charım var.540k sp si durmakta.charı blader yapmak istiyorum.bu lvlde cevirmem mantıklımı? ayrıca elimde kalan sp ile 105 lvl e kadar idare edebilmek için hangi skilleri açmalıyım.charın kasılması esnasında pvp yapmayı dusunmuyorum.sadece pve için gerekli skilleri yazarsanız sevinirim.tesekkurler.
Yerınde olsam pvp yapmayı sevmıyorsan bu devırde blade kasmak olum :) yerınde olsam madem bowsun buıldımı su yapardım.Bıcheon+fıre+pacheon 110a kolay kasarsın sp sıkıntın olmucak 105+oldugun zaman cavelere gırıp sp gorevı alıp gunde chın bır karakter olarak 50k sp kasabılırsın .Dedıklerımı bır dusun bence.
Kolay gelsın. :muck:

diehuman1106 demiş ki:
Bız buna sro dılınde Unıq charı derız.Sadece nuke atarsın cok yuksek damageler vurur.Lakın pvpde pek bır ıse yaramaz.BIr blade ıle pvp yaptıgını dusunn cekılmez bır durum^^

yaw kardeşim ben sroda yeniyim ve glavie actım. nasıl yapılandırma apcagımı bilmiyorum braz dolastım sıteyı ama iyice kafam karıstı arkadaslarım bana fire light demisti ama burada baktıgıma gore firecol hangisini yapsam bana acıklarsan sevinirim

+Dejavu+

Bilgiliyim
110 LV Hybirt Spear nuker çarım var Fire Cold Heuksal Ve nova pro set giydirdim pvp lerde içim sıkılıyo int charlardan tek yiyo olmadı 2 yiyo str char zor yatırıyo ama onu yatıramıyıo yorumunuz nedir :) daha 110 FF değil heuksal 106 da ve charda plus devil yok novalar tamamen FB +5 değil takılarda sorun var olumlu güzel bi cevabınızı bekliyom
( kendi görüşüm 110 FF edip setide tamamen FB +5 +7 edip takılarıda nova yapıp tekrar pvp yapmam he bide plus + devilde olursa bayağı bi yararı oluyomuş )

Yukarı Alt